Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Puha hajból kemény haj,...

Puha hajból kemény haj, lehetséges?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, próbálom megnöveszteni felül a hajam, de nagyon idegesítő, hogy mikor megmosom szétfújja egy kis szél is, meg ha mozgatom a fejem libeg, meg lelapul. Pedig most még nem is olyan hosszú 5-6 cm. Kb 12-14 cm re akarom megnöveszteni felül és hátra állítani. Példaként: [link] Valami olyat szeretnék, hogy ne libegjen ide oda, ha megyek, hanem legyen tartása, és nem tudom, hogy ez lehetséges-e?

#haj #puhahaj #keményhaj
2014. okt. 20. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez be kell szárítani minden reggel, kell rá wax, hajhab, hajlakk, erős mindből. Hát nem tudom milyen pasi az aki emiatt kel 1 órával korábban... szerintem ritka ronda frizura amúgy is.
2014. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak hajformázókkal,bár van akinek erős szálú a haja.
2014. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nufnuf ***** válasza:

Jaaajj ne, ecset :D


Rengeteg hajformázó kell rá és így fog maradni.

Tulajdonképpen miután beállítottad a sérót waxal vagy hajhabbal a hajlakk fixálja úgy oda hogy ne álljon szanaszét.

2014. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!