Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő barna hajam van,...

Derékig érő barna hajam van, de nagyon meguntam. Levágassam?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon bejönnek az ilyen rövid hajak. Viszonylag gyorsan nő a hajam, de kicsit félek levágatni.

Ilyesmikre gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. okt. 21. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fokozatosan vágasd le. ha egyből ilyen rövidre vágatod le azt szerintem megbánnád.
2014. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vállig érő hajam volt már, viszont az ilyen fülig érő, vagy nyakközépig érő egyáltalán nem tetszik, nem a stílusom....
2014. okt. 21. 20:09
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Elég nagy váltás lenne.

Bár egy idő után úgyis visszanő, ha nem tetszik.

Egyébként én egy rövidebb, pl. hátközépig érő fazont próbálnék ki. Pl. ha most egyforma hosszú, akkor lehetne átmenetes, lépcsőzetes.

Hosszabb hajakban is vannak mindenféle frizurák, nem muszáj tök rövidre vágatni, ha unod a mostanit.

De ha szeretnéd vágasd le, ahogy már írtam, majd visszanő :)

Én is levágattam egyszer, úgy kellett könyörögni a fodrásznak, hogy vágja már le :)

Nekem annyira nem jött be, én úgy vettem észre (magamon) hogy minél hosszabb a hajam, annál szebben áll, annál kevesebb gond van vele. Minél rövidebb, annál többet kell vele foglalkozni, hogy normálisan álljon.

2014. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha meguntad a hajad, nem érdemes tartogatni, akkor már csak nyűg szokott lenni. Viszont ezt a nagyon rövidet gondold át azért. Millió meg egy embertől meg fogod kapni, hogy de miéééért meg hogy ez nem nőies (dehogynem, csak tudni kell viselni, ha valaki csak a hajától lesz nő, ott már baj van :D). És azt is kalkuláld bele, hogy hiába gyorsabb megmosni-szárítani, sokkal több vacakolást igényel a rövid haj. Mert ha elalszod, reggel be kell lőni, mert anélkül tragikomédia két felvonásban. Ha ezeket vállalod, akkor nincs gond.

Ha tényleg gyorsan nő a hajad, akkor be lehet vállalni, legfeljebb kihúzod ezt is a listáról. Megbánás szempontjából pedig szinte mindegy, hogy vállig, állig vagy pixie hosszra vágatod. Egyiket se tudod egy szempillantás alatt visszacsinálni. :)

2014. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldhetsz egy képet a mostani hajadról, és segíthetnék:) 19/l
2014. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Így gondolkodtam este..és valószínűleg levágatom teljesen :) a levágott hajat pedig a kemoterápián átesett gyerekeknek adnám :))

Köszönöm mindenki válaszát!

2014. okt. 21. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:
ha meguntad akkor vágasd le meg ha vágysz rá és tetszik most meg még divatja is van szóval ki sem néznek ha csaj létedre tüsi vagy felnyírt hajad van plusz ha még megy is a stílusodhoz akkor jobban jöhetsz ki a dologból mint gondolnád :)
2014. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd, ez csak haj, visszanő hamar úgyis. Én is levágattam a fenékig érőt rövidre, nem bántam meg, mert a rövid sokkal jobban áll.
2014. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat! Még annyi kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a képekre tudnátok véleményt mondani? Nekem speciel a 2., 4. és 5. képen lévő tetszik.
2014. okt. 23. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem vágasd, mert a haj úgyis visszanő:)

nekem a 4. tetszik a legjobban

majd megírod mi lett a hajaddal?:)

2014. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!