Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba beengednének ha csak...

Szoliba beengednének ha csak 14 vagyok? Ha igen, mennyi időre menjek először? Nektek mennyi időbe telt mire meglátszott? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen krémeket ajánlanátok?

Hogy zajlik ez az egész?Bejelentkezel,vagy csak odamész és fizetsz?Fekvő szoliba szeretnék menni,ott nekem kell becsukjam a tetejét vagy becsukódik magától?Mi jelzi nekem hogy letelt az x perc?

Mivel véditek az anyajegyeiteket?Leragasztjátok vagy naptejjel?

Alapvetően nagyon fehér a bőröm(sok kis ér meg bőrhiba meglátszik rajta) viszonylag hamar lebarnul de kb 1 hónap és ugyanolyan lesz. :(

A hajam világosbarna,a szemem sötétbarna.



2014. okt. 19. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ne szolizzál, nem jó

ronda rücskös bőröd lesz tőle, a fiúk nem szeretik

a fehér bőr 1000x szebb mint a szolizott barna

19f

2014. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mostani színem: [link]
2014. okt. 19. 13:45
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mennék sokszor,de az enyém tényleg nagyon ronda,úgy nézek ki mint egy vámpír. :(
2014. okt. 19. 13:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyem szeretnék lenni: [link]
2014. okt. 19. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
kis cigánylány leszel :(((((( pedig fehér ember vagy :D
2014. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szóval az 1. 19 éves fiú nem győzött meg...

Miből gondolod, hogy csúnya az, ahogy kinézel? Mondták már olyan fiúk, akik nem a te korosztályod? Megkérdezted már erről bármilyen 17-18 év feletti véleményét? Csak azzal vagy elfoglalva, hogy NEKED nem tetszik.

Tudod mi lesz, ha szoliba fogsz járni és úgy fogsz kinézni, mint akit mutattál? Akik addig azt mondták rád, hogy: "nézd már milyen aranyos, végre egy olyan csaj, aki nincs agyonszolizva :)" az majd azt fogja mondani, hogy: "na tessék, megint egy tömeggyártmány".


Szóval addig ne mondd, hogy ronda, amíg ezt saját magadon kívül mástól is hallod...az lesz a ronda, ahogy a szolitól ki fogsz nézni.

Nekem pl. egyáltalán nem tetszik, ha valaki szoliba jár. Nem csak azért, mert egészségtelen (főleg neked 14 évesen), hanem azért, mert undorító, ahogy kinéz. Sokkal jobban kedvelem a fehérebb bőrűeket. És ezzel szerintem a pasik többsége így van. (22f)

2014. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt volt az egész nyár, egy pincében éltél?
2014. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: "viszonylag hamar lebarnul de kb 1 hónap és ugyanolyan lesz."

Nem kell azért cseszegetni, mert ilyen a genetikája.

2014. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint a képen valószínűleg nem leszel. A szoli sárgít, narancssárga színed lesz tőle, láthatóan nem természetes.

Elrettentő példa:

[link]

2014. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez a lány is milyen szép lenne eredeti bőrszínnel...
2014. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!