Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót vegyek...

Milyen arctisztítót vegyek zsíros, mitesszeres és pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nagyon pattanásos a bőröm, de van rajta 1-2 nagyon apró, mitesszerek leginkább az orromon és az államon vannak, de hiába eltávolítják, visszajönnek, pedig betartom a 3 lépést!

1. tisztítás

2. tonizálás

3. hidratálás


Gondolom attól tömődnek el leginkább a pórusaim, hogy nem megfelelő az arctisztítóm, most Neutrogena Pink Grapefruit, Daily scrub van! Jónak jó, de semmi változást nem észlelek!

Valaki segítene, hogy milyen arctisztítót vegyek 1500Ft-ig? :) amiben pici szemcsék is vannak! Ha lehet olyat, amivel már van tapasztalata. KÖSZÖNÖM


2014. okt. 22. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
OLYAN AMI A ROSSMANBAN, TESCOBAN KAPHATÓ! nincs közelben dm...
2014. okt. 22. 18:28
 2/7 anonim válasza:
Asszem a gyógyszertárban kapható teafaolaj. Ha az nem válik be, akkor hetente egyszer kend be az egész arcodat citromlével. Remélem tudtam segíteni! :)
2014. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyet kéne betartanod: természetes szerek. Bioboltban kaphatók. A vegyi anyagokkal teli cuccok nem éppen jók a bőrnek, szervezetnek.

A mitesszereket pedig gőzölés után ki kell nyomkodni. Szemcsés cuccokat pedig ne használj minden nap, mert tönkreteszik a bőrt.

2014. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt a terméket csodapakolásként emlegetik miteszerekre és pattanásokra: Himalaya Herbals purifyng Neem Masc normal to oily skin. Remélem be fog válni ha kipróbálod. És szerintem mindenképp megér egy próbát! :))
2014. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak radírozni és kellene a bőrt valamint egy agyagos maszk jót tenne.A tisztítás,tonizálástól csak "tiszta" lesz a bőr egy ideig.A hidratáló is okozhatja,ha nem a megfelelő.
2014. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Garnier micellás víz..:))
2014. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az összes cucctól általában még több pattanás jött ki az arcomon, nagyon érzékeny és száraz a bőröm. Ami nálam bevált, az a legolcsóbb otthoni megoldás: egy kávéskanál kávézacott leforázok, majd átszűröm, hogy csak a zacc maradjon. Ahhoz adok egy nagyon kevéske tejet, illetve olívaolajat (volt, hogy kihagytam, mivel nem volt otthon). Tökéletes arctisztító (néha az egész testemre használom), soha semmi mástól még nem volt olyan puha és tiszta a bőröm.
2014. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!