Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen nappali hidratáló...

Cynthia97 kérdése:

Ti milyen nappali hidratáló arckrémet ajánlatok zsíros és pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Eddig a Garnier Moisture Match hidratáló krémét használtam, de mostanára már kifogyó félben van, ezért elgondolkodtam, hogy beszerzek egy új nappali hidratáló arckrémet, de nem tudom melyik és hogy melyik márkátok...Abban is eléggé bizonytalan vagyok, hogy egyáltalán leváltsam a mostanit. Ti mit gondoltok vagy mit ajánlotok?

2014. okt. 23. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre ne krém alapút válassz, hanem ilyen zselés-gél állagút.
2014. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
GIGI lipacidos arckrém. Kifejezetten zsíros bőrre van, én évek óta használom és egyszerűen imádom. Van benne gyulladáscsökkentő is a pattanásokra.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Avonnak van egy uborkás-teafás tisztító arckréme, jó áron.
2014. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Balea Dunkle Flecken Aufheller. Nekem csak ez vált be, és a pattanások nyomait is halványítja.
2014. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
scahebens totes meer salbe arckrém! jobb mint bármi
2014. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem extrémül zsíros bőröm van, ezért a hidratáló krémeket mellőzöm, de viszont át szoktam egy pamacs segítségével kenni az arcomat citrommal, és nagyon jól szárítja. de este csinálom, a napon nem ajánlatos ezzel tartózkodni!
2014. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem... [link]
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!