Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó sampont hajtöredezésre?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé töredezik a hajam, és màr elég sok sampont próbáltam de egyiktől sem lett kevesebb a töredezés..:/ mivel kb derékig èrő hajat szeretnék, ez nem túl jó:D most a hátam közepéig èr, de nincs szívem levágatni:D

2014. okt. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A sampon nem segít ezen, csak az olló..ha már letört, vágasd le, mert utána csak rosszabb lesz. Vágás után pedig ápolhatod kókuszolajjal és társaival.
2014. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2014. okt. 23. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami már törött, azon semmi sem segít, és ha nem vágatod le még jobban törni fog. Vágass a végéből amennyit muszáj és utána vigyázz rá nagyon.
2014. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Argan olajjal apold vagas utan. Nekem nagyon szepen rendben tartja a haha.. Nem olcso (csak minosegit erdemes venni a tobbi csak penzkidobas) de nagyon pici kell belole es csodakra kepes 😉
2014. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. okt. 26. 23:14
 6/6 anonim válasza:
Sajnos ezt már le kell vágatni, én kb 1,5 hónapja vágattam le a hajam emiatt hátközépig érőre, viszont most nagyon jó érzés, hogy ilyen egészséges :) A hajmosási procedúrám a következő: egy márkátlan, olcsó samponnal mosom meg először, hogy a kosz és a zsír lejöjjön róla, majd Bánfival (hajhullás ellen); utána Nizorallal (korpásodás ellen); majd szilikonmentes hajbalzsamot teszek rá. Végül törölköző száraz hajam végére teszek Pantene hajolajat, ami a kezemen marad olaj, azt a hajam közepére teszem+ a babahajaimat simítom le vele, így olyan eredményt érek el, mintha a fodrásztól jöttem volna. (Mivel az első mosás leszedi a koszt, ezért a Bánfi és Nizoral samponokból elég kb egy pénzérményi, ezért megfizethetőnek mondható.) A siker kulcsa szerintem a hajolajban van, mert nekem pl eléggé száraz és főként emiatt volt töredezett. Sok sikert a növesztéshez :)
2014. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!