Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a félhosszú haj?...

Milyen a félhosszú haj? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Hétfőn le szeretném vágatni a hajam hátközépig érőtől vállig érőre. Nagyon félek hogy nem lesz jó, vagy megbánom majd utána. Akinek kb eddig ér, az meg van vele elégedve? Illetve, mások véleményére is kíváncsi vagyok, szerintetek ez is lehet ugyanolyan szép, mint a hosszú?

2014. okt. 25. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

A félhosszú hajból is többféle van, illetve az sem mindegy, hogy milyen az illető arca.

Akár a rövid is lehet szép, ha jól van megcsinálva és illik az emberhez, ahogy a hosszú is lehet csúnya.

2014. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Nekem most pont ekkora, növesztem, utálom hogy csak ekkora. Alig lehet összefogni, meg elég röhejes is egy kb 5 centis copf. Persze ennél a hossznál pár centi is számít, ha már picit váll alattig ér, akkor már sokkal jobb. De ha nem szoktad összefogni, akkor ez nyilván nem szempont.
2014. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!