Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nektek nem tetszik a...

Piicur kérdése:

Fiúk! Nektek nem tetszik a "félhosszú haj"?

Figyelt kérdés

A hajam eddig a mellem alá ért, de tegnap levágattam, és így épp az államig. (egy jó 20cm mínusz).

Akinek eddig csak írtam, mindenki azt reagálta, hogy "ne!!!", de aki látta aszerint jól áll.

igazából nem a saját hajam miatt kérdezem, mert annak már egyrészt mindegy, másrészt nekem tetszik, csak úgy általánosságban. Valami bajotok van vele??? :D


2012. aug. 26. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszerűen jobban tetszik a hosszabb haj, lányokon szerintem az jobban áll. De viszont pár csajszin meg pont hogy a rövid néz ki jól, hosszú hajjal el sem tudnám őket képzelni. Ha neked jól áll a rövid, akkor semmit nem fog rontani az összképen.
2012. aug. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha dögös a csaj akk igen
2012. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én inkább a hosszút szeretem
2012. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó csajokon mindenféle haj jól áll. Semmi baj a félhosszúval.
2012. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem. nekem vagy a hosszú (vállig érő legalább) vagy a rövid
2012. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!