Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vizet igyak hogy szép...

Milyen vizet igyak hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok..Egy éve még nagyon problémás volt a bőröm, minden nap kijött rajta 2-3 darab gyulladt pattanás. Minden kence-ficét rákentem amit csak lehetett aztán úgy döntöttem hogy belülről kezdem el orvosolni a problémát.Elkezdtem naponta két liter vizet fogyasztani és szépségvitamint szedni.Azóta nagyon látványosan javult a bőröm.De észre vettem hogy ha sima csapvizet iszom akkor azért itt-ott kisebb pattanás (ami 1-2 nap múlva magától el is tűnik) megjelenik az arcomon. De ha ásványvizet iszom annyira szép tiszta, rugalmasabb, és simább a bőröm. Ez a víz miatt van, vagy csak beképzelem??

2014. okt. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled, én legalábbis nem vettem észre, hogy a csapvíz kevésbé lenne jó, max akkor van így, ha alapból még szükséged van plusz ásványi anyagokra.

Amúgy a napi két liter víz nem olyan sok, próbálj meg hármat, az még jobb, ha cukormentes teákat is iszol, csodát tesz a bőrrel.

2014. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled, mert nekem is ugyanez a módszer segített, de én nem észleltem különbséget a két víz között.
2014. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És milyen teát kell inni ahhoz? És naponta mennyit?

2014. okt. 27. 13:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább mégis átállok az ásványvízre mert tegnap csapvizet ittam azelőtt egy hétig ásványvizet ittam és nagyon szép volt a bőröm de most kijött rajtam egy csomó pati :(( Úgyhogy most már csak ásványvizet iszom..
2014. okt. 28. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A pattanások a menstruációs ciklustól is függnek, nincs olyan, hogy a csapvíztől kijönnének.
2014. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!