Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a teszter és a...

Mi a különbség a teszter és a nem teszter parfüm között?

Figyelt kérdés
Szeretnék parfümöt rendelni, de jóval olcsóbb lenne ha tesztert rendelnék. Van különbség a minőségben? (a csomagloás nem számít, lényeg ami benne van)
2007. okt. 25. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
A tesztert már megfogdosták millióan, és kevesebb is van benne, mint "nem teszter"-ben. Hiszen a tesztereket szokták például a boltban felbontani, hogy aki vásárolni szeretne, tesztert szagolgasson, ne legyen az összes felbontva. A minőségben elvileg semmi különbség nincsen, hiszen a teszternek éppen az a lényege, hogy a boltban tudd, hogy annak az adott márkának milyen az illata, tehát az is eredeti.
2007. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Nekem az a gyanúm, hogy te azokra a parfűmökre gondolsz,amik az eredeti utánzatai.Ezek tényleg sokkal olcsóbbak, de nem a legjobbak. Azt tanácsolnám, hogy válassz magadnak egy hozzád illő finom illatot egy jó márkából.Vannak kisebb kiszerelésűek, és mivel csak kevés kell belőlük sokáig tartanak, pénzben is jobban megérik.
2007. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg az (IS az első váalszadó válasza mellett) a teszter ami egy adott parfüm illatmintája egy kicsi fiolában, ezt akkor érdemes venned ha többféle parfümöt is meg szeretnél nézni, hogy milyen illatú, de pici kiszerelés, néhány ml (kb.1 - 2) a parfümök szokásos 50 mililiterje helyett... Ezért olcsóbb... Minőségben nincs különbség. Viszont érdemes először ezzel próbálkozni, ha beválik az illat vehetsz belőle teljes kiszerelést.
2007. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Abszolút de semmi különbség nincs a teszter és a hozzá tartozó parfüm között. Mindössze az azért teszter, mert nincs hozzá a puccos csomagolás és gyakran kupakjuk sincs. Sima fehér karton dobozokba csomizzák és ha saját részre vásárolod és nem ajiba akkor majdnem féláron megkaphatod bizonyos helyeken ugyanazt a mililitert..
2007. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
A teszter parfümnek csak a csomagolása más, mint a nem teszternek, valamint a kiszerelése is jóval nagyobb, ára pedig jutányosabb. Az 1-2 ml-es ksi vackokat illatmintának szokás nevezni:)
2009. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
8%
No azért egy dologban mégis eltér. Persze nem vagyok szakmabeli, így én is csak azt tudom mondani, amit olyanoktól hallottam, akik ezzel foglalkoznak. Szóval a parfümök egyik jellemzője, hogy hosszú ideig intenzíven "sugározzák" az illatot, ami viszont nem mondható el a teszterekről. Igaz, nincs is értelme, hogy több órán keresztül illatozzon az a demo amit eredetileg arra terveztek hogy megszagolja az ember, és az alapján vegye meg a parfümöt. Amúgy csupán azért rendelni-legyártani másfajta csomagolást hogy megkülönböztessük a teszternek "kikiálltott" darabot, nem is lenne logikus, főleg hogy plusz pénköltség a gyártónak. Szóval aki tesztert használ, az ugyan azt az illatot kapja, csak töredék ideig fog hatni, mit ha megvenné a "díszdobozost"
2009. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom nincs igaza az előttem válaszolónak. Rengetegszer vettem már tesztert, páromnak és magamnak is. Volt hogy ugyanabból a parfümből volt eredetim aztán teszterem. Nincs különbség!! Se tartósságban, se illatban, se a koncentrációban! Csupán sima fehér kartondobozban van becsomagolva, mivel bolti teszternek készült.
2010. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Előző vagyok. Azt még hozzátenném, hogy elvileg ezek a teszterek nem hozhatók kereskedelmi forgalomba. Én is egy ismerőstől vettem aki kamionról "leesett" termékekkel üzletel. Nyilván ezért is volt olcsóbb.
2010. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
én 3800 Ft-ért vettem(igaz lealkudtam) 60 ml Puma Im Going női tesztert,szerintem ugyanolyan mint az eredeti....annyi hogy a kupakja nem volt meg..de a régiről rárakram és kész.
2011. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Pont hogy a teszterek nem lehetnek sz@arok, hiszen az alapján dönt a vásárló, hogy megfelel e az adott parfüm igényeinek vagy sem. És sokan nem azonnal döntenek! Fújsz, közben elmászkálsz több órát, ha elmenne a teszter illata hamar, sokan nem vennék meg a parfümöt, hiszen a teszter alapján hamar elmegy az illata. Semmi különbség nincsen, csak a doboz..
2012. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!