Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a teszter és a...

Mi a különbség a teszter és a nem teszter parfüm között?

Figyelt kérdés
Szeretnék parfümöt rendelni, de jóval olcsóbb lenne ha tesztert rendelnék. Van különbség a minőségben? (a csomagloás nem számít, lényeg ami benne van)
2007. okt. 25. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
A parfüm ugyan az, de nincs kupakja és egy barna vagy fehér dobozban kapod meg - tehát ha interneten rendeled. Boltban teszter nem kapható, legalábbis én még nem láttam. A lényeg, hogy minőségbeli különbség nincs. Az előttem szóló mondta jól, tedd rá a régi parfümöd kupakját, ennyi! ;) Mondjuk a netes parfüm boltok az olyan parfümöknél, amiknek eleve nincs kupakja csak egy ezressel szokták olcsóbban adni a tesztert ... akkor meg már tök mindegy, hogy 15 vagy 16 ezer...
2012. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Tudom már régi kérdés de azért leírom. 3 évig dolgoztam a Marionnaud parfümériában. A teszter és a nem teszter között semmi különbség nincsen. Bejött a vásárló, magára fújta és kb. el is ment az üzletből. Várt,hogy alakuljon a illat rajta,várt,hogy megtapasztalja a tartósságát magán és ezek után dönti el,hogy megveszi-e avagy sem. A teszter egy és ugyan az mint a rendes parfüm csak sima karton dobozban érkezik egy átlátszó műanyag rátéttel a fújókáján,hogy azért szállítás közben ne fújkálja ki magát.:) Bátran vegyetek tesztert.
2013. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jegecske ***** válasza:
100%
Bizton állithatom, hogy a csomagoláson kivül semmi különbség nincs. Használtam tesztert és nem tesztert, ezért tudom biztosra mondani, hogy nincs különbség
2014. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elavult kérdés, de azért gondoltam leírom, hogy ma az egyik parfümériában kipróbáltam egy armani tesztert, ez volt kb. 11 órája és még mindig olyan intenzíven illatozom, hogy hihetetlen. Bár persze eddig is tudtam, hogy ugyanaz a teszter és az eredeti, csak gondoltam, hogy hozok egy egyszerű példát, ha már szemembe akadt ez a kérdést. Vegyetek bátran tesztert!
2018. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 carbon.citizen válasza:
Habár régi téma már, megkérdezném: ti honnan szoktatok teszter parfümöt vásárolni? Nekem is van pár, ami nagyon tetszik. Mariannaud, Douglas és Müller, ahonnan vásárolni szoktam, de mivel a legtöbb parfüm már eléggé borsos árú, így lehet vásárolnék tesztert is. Persze kizárólag eredeti érdekelne. Szóval, mik azok a megbízható helyek, ahonnan be lehet szerezni őket?
2023. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!