Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász Debrecenben? Tapasztal...

Fodrász Debrecenben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég kölzöztem Debrecenbe. Nem nagyon ismerem a vàrost, meg a környéket. Szeretnèm megigazìttatni a hajamat illetve egyenletesre festetni. Mindehhez olyan fodraszt keresnék, aki tisztàban van a centiméterekkel és megfizethetö àron végzi a munkàjàt. Elöre is kösziba segìtséget.

#fodrász #olcsó #Debrecen #minöségi munka
2014. okt. 27. 12:07
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Csak abban tudok segiteni hogy egy jo tanacsot adjak arra hova NE MENJ' Ez nagyon fontos, ha azt akarod hogy megelegedetten tavozz. Elmondanam tapasztalatom, szeretnek ezzel sok nonek/lanynak segiteni Debrecenben. Kulonosen ayoknak akiknek halvany fogalmuk, hova is setalnak be.

Hely:

DEBRECEN PLAZA - "CSAK HAJVAGAS" fodraszuzlet, KERULD, ha nem akarsz szornyu frizoval tavozni.

A minap voltam naluk, a fodrasz nevet nem volt szerencsem megtudni, de egy erosen festett voros haju, lofarkos erosen sminkelt fiatal fodraszrol van szo. Azonnal tegezodni akart.

Csak annyit kertem hogy az eredetileg is rovid hajam nagyon picit igazitsa meg.

Erre o, mindenfele kerdes nelkul NEKIESETT EGY NAGY OLLOVAL es tobb cm-rel megvagta es meg is ritkitotta. Szerintem azt hitte hogy birkanyirasrol van szo.

Amikor kertem hogy alljon meg a nyirassal, RETTENTOEN ARROGANS LETT, DURVA, hangosan mentegetozott. Meresztgette a szemet, es fenyegeto volt.

Iszonyuan MUVELETLEN, BRUTALIS, ALPARI szemely!!!!!!!!!

Kiszalltam a szekbol azzal hogy azt kialtottam eleg volt KOSZONOM.

Legszivesebben elvettem volna az ollojat es levagtam volna a vorosre festett hajat.


Szeretnem neki uzenni hogy hagyja el a palyat mert nem neki valo, egyszeruen nem rendelkeyik a minimalis intelligenciaval ahhoz hogy emberek hajat vagja.

KERULENDO!!!

2015. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!