Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikát szeretnék!...

Orrplasztikát szeretnék! Sajnos nem tudom elfogadni, h az orrom görbe és még mellé, egyik oldalt a csont jobban kiáll. Asszimetrikus. Valaki nem tud ajanlani nekem jo orvost Debrecenben? És az árak is érdekelnének? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az árak ugy látom pesten jobbak, Debrecen elmegy, de Nyíregyházán a legdrágabb. Érdemes egyáltalan Nyiregyházán keresni ilyen műtéthez orvost?De ugye az utazasi költségek se semmik... Valaki , ha tud bármilyen infot orrflasztikával kapcsolatba, szivesen olvasnám itt! Köszönöm...
2014. okt. 8. 15:15
 1/3 Dion@ válasza:

Szia,

Szegeden rendel Dr. Bajusz Huba.


Itt az oldala:

[link]


Dr. Rezek Ödönt dícsérik még nagyon, sajnos az ő elérhetőségeit nem tudom.


Személyes tapasztalatom egyenlőre még nincs, én is csak tervezem hogy megcsináltatom az orrom.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni.


További szép napot!

2014. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is orrplasztika előtt állok, kérdeztem Debrecenben Molnár Csabát, ő kerek perec megmondta, hogy megcsinálja, DE ő nem sok orr korrekciót csinál/t, viszont mellműtétei gyönyörűek !

Ha orr akkor én Kárász Tamásnál teszem le a voksom , nála 7-750 ezer most.

2014. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rezek Ödön a legjobb. Nekem máshol korábban alaposan elrontották, és Rezek doktor csodálatosan helyrehozta.


A Semmelweis Egyetem Orr-Fül-Gége Klinikáján éred el, ott rendel.

2015. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!