Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevés és vékony szálú, derékig...

Kevés és vékony szálú, derékig érő hajból sok a kihullott napi 50 szál?

Figyelt kérdés
Nem festett, nem daueros.
2014. okt. 29. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, még napi száz hajszál kihullása is normális.. De azt nem kéne ennyire észrevenned..

Ha úgy saccolod hogy ötven kihullik, akkor nem lehet hogy az sokkal több?

2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de a 100 szál egy átlagos hajból. De egy vékonyszálú kevésből? Ha nagy gond lenne, akkor 100-tól több hullana ki?

Nem megfelelő sampontól lehet? Ha igen, akkor mikor áll vissza?

2014. okt. 29. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A vékony szálú haj se kevesebb, csak nagyon vékonykák a hajszálak. A szőkéknek pl alapból több a hajszáluk, de a legtöbbjüknek nagyon vékony szálú. Az enyém is olyan, akár a pókháló.

Sampon okozhat hajhullást, nekem két natúr sampontól hullott (Alverde és Yves Rocher).

Napi 100 szálig normális. Ha hosszabb a hajad, többnek tűnik. Én pl hajmosás után akarok sokkot kapni, mennyi a kádban maradt, amikor meg megszámolom, 30-40 szál csak. Mivel derék alá ér, rengetegnek tűnik.

Ha aggódsz, válts sampont, és szedj hajvitamint.

2014. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, egy kicsit megnyugodtam.

Én arra tippelek, higy a Wu2-től kezdett hullani, most, hogy itt a hideg, mintha kiszárította volna nagyon a fejbőrömet. Visszatértem a régi samponomhoz, a zöld Schaumához és mintha tényleg kevesebb jönne ki. Ha a sampon okozta, mennyi idő még visszaáll? A kihullottak helyére fog új nőni? A fodrászom azt mondta, hogy vált a hajam. Az mennyi ideig tart?

Vashiánytól is lehet? Most várom a véreredményr. Szokott lenni, de eddig még Sosem hullott.

A vékony szálú ritka hajat lehet egyáltalán színezni, mert sajnos lassan időszerű lesz. Vagy akkor a látványos kiritkulás vár rám?

2014. okt. 29. 17:50
 5/5 anonim válasza:
Aggodalomra semmi ok! Ahogy előttem írták 100 hajszál/nap az átlag.:) 100.000-150.000 hajhagymának meg se kottyan, főleg hogy egy hajhagyma egy év alatt 20 hadzszálat növesz(növés-hullás)
2014. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!