Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ha az ún. "anyaszem...

Igaz, hogy ha az ún. "anyaszemölcsöt" kezelik, a többi magától elmúlik?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta csak ott ecseteljem ahol először kijött, ede eltűnik a többi is
2014. okt. 29. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Ez hülyeség szerintem. Nekem is volt egy időben min. 5 és az összeset kezeltetni kellett. Sajnos ha egyszer megjelenik, akkor nem múlik el magától, még ha az elsőt leszedeted. Azt ajánlom, kezel tedd az összeset, az a legbiztosabb és így legalább nem kell két hét múlva visszamenni a többi miatt.
2014. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*kezeltesd
2014. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nekem az arcom is tele van.pici apró futószemölcsökkel és ugyebár oda az ecsetelő nem használható. Ezért mondta h elég az első megjelenőt a kezemen+napi 2x2 szem isoprinosine és elmúlik :/
2014. okt. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!