Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetném el a...

Mivel tüntethetném el a pattanásokat? Olyan idegesítő! Elmúlik az egyik, jön a másik. Ráadásul a nyomuk is megmarad. Hogyan lehetne ennek az egésznek véget venni, hogy soha többé ne legyek pattanásos?

Figyelt kérdés
M

2014. júl. 29. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L
2014. júl. 29. 11:30
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Tinikorral jár, vegyél rá kencét a patikában.

Bioboltban meg arclemosót vagy teafás szappant.

Minden reggel és este moss arcot, sose feledkezz meg róla. Egészséges életmód is fontos, ne igyál cukros üdítőket, stb.

2014. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár-->Akneroxid, csak vigyázz, mert eléggé szárít, úgyhogy szerezz be mellé egy jó hidratálókrémet!
2014. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2014. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teafa olaj és szappan csodákat tud tenni a bőrrel. Amikor tini voltam, az egész arcom tiszta pattanás volt, bármit csináltam vele. Voltam bőrgyógyásznál, kaptam rá krémet, gyógyszert de semmi. Aztán amikor kipróbáltam a teafa olajat, egy pár hónap alatt teljesen letisztult az arcom. Azóta csak a női napok miatt jönnek ki rajtam pattanások, néhány darab, az olajat el is hagytam de a szappant használom és az elég. Bár nemrég elkezdtem gyárban diákmelózni, ahol a sok portól meg izzadságtól ilyen kiütés- félék jöttek ki, ezért pár napja vettem megint teafa olajat és már látszik a javulás.

Rossmannban lehet kapni a gyógynövényes résznél, 30 ml 899 ft. A szappant szintén, 429 ft. Oriflame katalógusban van teafás korrektor is, olyanom is van de már nem emlékszem, hogy mennyibe került, kb. 600 ft volt. (oriflame-ben van olaj is de a rossmannban olcsóbb).


24/l

2014. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő tökéletesen mondta.

glicerines szappan

teafaolajas szappan

legvégső esetben:

mentolos fogkrém

kamillatea

:)

2014. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!