Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan közvetlenül a szám mellett jönnek ki pattanások?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít, mikor kisebesedik, vagy csak piros, elég csúnya. :S Máshol ritkán van csak 1-2 pattanásom, de pár hete a szám mellett állandóan kijön, különösen a szegletben.

18/L


2010. jan. 25. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Vmi olyasmit olvastam, hogy a száj körüli miteszerek, pattanások gyomorproblémával állnak kapcsolatban, de erről inkább kozmetikusnál érdeklődj.
2010. jan. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Lehetnek hormonok, faggyúmirigyek, stb.

Szerintem gyakori arctisztítás, fűszeres ételek kerülése, betadin...ha pedig semmi változás, akkor kozmetikus.

2010. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

ugyanez a bajom.. és annyira idegesít. :@

együtt érzek veled

2010. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állon és száj környékén megjelenő pattanásokat elsősorban a stressz okozza. (Sok helyen olvastam már ezt...)Esetleg lehet, hogy valami gyomorprobléma, nem jót ettél vagy ilyesmi. :S
2010. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam orvosnál, olyan vírusom van, ami lázzal és hányingerrel jár, és amint meglátta az orvos a számon a pattanást, megkérdezte, hogy ez most jött-e ki. Amikor igennel feleltem, azt mondta, hogy ez emiatt van. Szerintem is főként akkor jön elő, ha gyomorgondod van :) Nekem legalábbis akkor szokott, de eddig nem esett le.
2010. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ételérzékenység. valamire allergiás vagy amit megeszel, azért a szád körül lesznek pattanások.. én a citromfű teával járok mindig így, pár órán belül tele leszek pöttyökkel. okozhatja csokoládé, chips, vaj, hús meg még ezer dolog. ha nem múlnak el, akkor olyan kaja okozza, amit rendszeresen eszel. iktass ki pár fölösleges dolgot az étrendedből, és várj 1-2hetet, hogy javul-e.
2010. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam Ilcsi néni oldalán, hogy azok rossz fogak miatt is kijöhetnek ott...
2010. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!