Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás okozta sebek?

Pattanás okozta sebek?

Figyelt kérdés
a vállam és a karom televolt ilyen kis pattanás szerűségekkel,én bolond meg elkezdtem nyomkodni.most televan a karom sebekkel és begyulladt pattanásokkal..hogy tudnám ezeket minnél hamarabb eltüntetni,vagy legalább kevésbé láthatóvá tenni?

2014. okt. 29. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Szia!:) Ezekre nem sok házi praktikát ismerek, de gyűjtögettem neked egy párat.:) Próbálj meg egy kis citromot rakni a hegedre, de ne hagyd tovább fél percnél rajta.+ egy másik : hámozz meg egy pici vagy közepes krumplit,reszeld le,csavard ki a levét és vatta segítségével vidd fel a megtisztított arcodra.:)Minden nap érdemes felvinni a bőrre bár én nem próbáltam, mert nincsenek hál' istennek hegeim :)Nem mellesleg még ezt találtam a retikul.hu-n : Ha kipróbálnád a c-vitamint, mindössze annyit kell tenned, hogy a kezelést követően vegyél be 1000 mg C-vitamint, és igyál minél több vizet - még ha így az éjszaka meg is kell látogatnod a mosdót. A kettő együtt segíti a bőr regenerálódását, és így reggelre elhalványulnak a foltok és sebek. Remélem mihamarabb eltűnnek a hegeid !!:))
2014. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hűűű nagyon szépen köszönöm!:)
2014. nov. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!