Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek/tapas...

Nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok az ilyen pattanás-tapaszokról?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy kinek vált be,egyáltalán segít-e valamit vagy, hogy tulajdonképpen mit csinál és, hogy kell használni, hol lehet kapni és milyen fajtát

Köszi a válaszokat előre is!:)



2014. okt. 31. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűbb a kozmetikus.Sok termék van,de nem mindenkinek ugyanaz válik be.
2014. nov. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb a Rossmannban vettem Rival de loop tapaszt, ez orra, állra és homlokra alkalmazható, azt hiszem kifejezetten Rossmann termék, nekem nagyon bevált az, három tapasz van benne.

Ma sajna zárva volt a rossmann így a müllerben vettem essence pure skin orrtapaszt, de ez fele olyan jó volt, nem is éreztem olyan fájdalmasnak ergo nem annyit húzott ki. Na meg miközben téptem le beleszakadt és alig jött le, a másik amit korábban említettem szépen egyben lejött.


Használat: Be kell vizezni a területet ahova felhelyezed, de ne csak nedvesítsd, hanem legyen szó szerint olyan csöpögős, hogy szinte folyjon. Aztán már csak fel kell tenni a tapaszt úgy, hogy mindenhol jól érintkezzen a bőrrel. Ennyi :) 15perc után letépés. Furi érzés lesz mikor fent van mert szinte rád kövül, de az természetes.

+Tipp: ha előtte gőzölöd a bőröd vagy zuhanyoztál akkor még hatásosabb lehet mert kitágulnak a pórusok.

2014. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :)
2014. nov. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!