Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválják a fiúk intim...

Borotválják a fiúk intim testrészeiket és a hónaljukat, vagy az már b*zis? 25/F

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

a szőrnek semmi köze a férfiassághoz valaha felfogjátok ezt? na mindegy. én nem szeretem a szőrt, csak a macskámon.

25/L

2010. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bu*is!Ha valaki nem szereti a testszőrzetet akkor?Mások véleményére hanyatkozva utálja magát?

Szerintem nem bu*is.

2010. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem b*zis, hanem igényes. Nem egy neander-völgyivel akarok kapcsolatot létesíteni, hanem egy modern (nem piperkőc,), igényes pasival!
2010. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

én csak szépre, rövidre vágom lent. Hónaljamat időnként leborotválom, mert zavar időnként, hogy annyira izzadok.


Azt tegyük hozzá, hogy én szőke vagyok, és szinte semmi szőr nincs rajtam a farkam körüli és a hónalj-szőr-ön kívül. Az a nagyon kevés, ami van, az se látszik, mert szőke... szóval, rajtam nem néz ki furán, ha csupasz itt-ott. Mondjuk az ilyen Sandokan -os embereknek szerintem hülyén áll, ha nincs hónalj szőrük.

2010. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem b*zis!! a hónaljon nyugodtan leborotválhatod, jobban is fogod érezni magad nyáron.

intim részen nem muszáj teljesen lecsupaszítanod magad, elég ha csak rövidre lenyírod, egy igazi nőt szerintem jobban beindít ha nem teljesen csupasz, hanem gusztán karbantartott ;))

2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem b.zis, de sose akarnék ilyen pasit.


36/nő

2010. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!