Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csokicsöves szoli tényleg...

A csokicsöves szoli tényleg nehezebben okozz rákot? A bőrkímélő szoli miért jobb?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam,hogy a csokicsöves szolitól nem lehet rákot kapni ezt nehezen hiszem el,de az talán lehetséges,hogy nehezebben lehet ez igaz?


A bőrkímélő szoli miért "kímélőbb" a többinél?



2014. nov. 2. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Mivel mindegyik szoli barnítja a bőrt, ezért mindegyik káros, a barnulás alapvetően a bőr roncsolódásának eredménye (gondolj úgy rá, mint egy csomag chipsre: nyilvánvalóan egészségtelen, de bizonyos mértékben-ez minden szervezetnél más-nem okoz problémát).

Neked kell eldöntened, hogy mennyire fontos neked a sötétebb bőr, de kérhetsz tanácsot egy igazán hozzáértő bőrgyógyásztól is.

2014. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mind a kettő marha káros a bőrnek..igen, lehet, hogy egyik kevésbé, mint a másik, de nem értem, hogy miért éri meg ezt kockáztatni egy sárga bőrért cserébe.
2014. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Esküvőn leszek koszorús lány és nem akarok ennyire fehér lenni,mint most. Pár alkalomról lenne szó egyáltalán nem akarom túlzásba vinni vagy ilyesmi.


u.i.: A KÉRDÉSEMRE még mindig nem érkezett válasz..

2014. nov. 3. 17:33
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy kérdés: Mégis mi a jó búbánatért tartják sokan a fehér bőrt előnytelennek?
2014. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én személyszerint sápadtnak látom magam,ha nincs meg az alap nyár utáni színem persze nem előnytelen csak ez ma a "divat"
2014. nov. 3. 20:51
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Mi? A fehér bőr? Mai divat? Hehe, vicces. Mikor is írták a Hófehérkét?

Inkább az a mai divat, hogy az ember megváltoztatja magát csak azért, hogy másoknak jobban tetsszen. Semmivel nem jobb a barna bőr, és a fehér nem egyenlő a sápadtsággal.

2014. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
a barna bőrre gondoltam hogy "divat" elnézést ha rosszul fogalmaztam
2014. nov. 3. 21:51
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Ja, és azért akarsz barna bőrt, mert most ez a divat? :D

Nem vagy sápadt, csak világos a bőröd. Nyugodtan elmehetsz anélkül az esküvőre, hogy szoliztál volna, főleg, hogy ott amúgy is a menyasszony lesz a lényeg, nem te.

2014. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdésre már válaszoltunk... Mind a kettő káros, egyénfüggő, hogy kinek melyik "válik be", volt olyan, hogy az alapból csokibarna ismerősöm megégett az Eu-s szoliban (6 perc alatt).

Ezek csak reklámszövegek, egyik sem kímélőbb, mint a másik.

2014. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti elég rosszindulatú ember lehetsz..

Köszönöm utolsó :)

2014. nov. 22. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!