Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csokicsöves szoli tényleg...

A csokicsöves szoli tényleg nehezebben okozz rákot? A bőrkímélő szoli miért jobb?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam,hogy a csokicsöves szolitól nem lehet rákot kapni ezt nehezen hiszem el,de az talán lehetséges,hogy nehezebben lehet ez igaz?


A bőrkímélő szoli miért "kímélőbb" a többinél?



2014. nov. 2. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam rosszindulatú, csak úgy éreztem egy kicsit észhez kell hogy térítselek. De úgy tűnik neked egy nagy pofon kéne erre a célra. Na EZ már egy rosszindulatú beszólás volt a részemről.
2014. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, nagyon ritka, hogy ember ilyet hozzon ki belőlem.
2014. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért kell pofon,mert szoláriumba akartam menni? Édes Istenem segítsd meg az ilyen értelmes embereket!
2014. nov. 30. 17:54
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem, a pofon azért kéne, hogy leszállj a földre, és észhez térj. Világos a bőröd. Na és? Ha barnább lesz szebb leszel, jobb leszel, okosabb leszel, értékesebb leszel? Nem. Csak barnább leszel egy tized árnylattal. Ki nem sz*rja le? Nem az egy tized árnyalattal sötétebb bőrszíned miatt lesz neked jobb. Mindössze tök fölöslegesen elköltöttél egy csomó pénzt, és időt, mert a hiúságod akkora, hogy egy ilyen apró, lényegtelen dolog megváltoztatásán küszködsz. Csak azért, hogy más esküvőjén jobban nézz ki.

"Nem akarok fehér bőrt, esküvőre megyek, úristen, most mi lesz? Ha elmegyek szoliba, mindenki észre fogja venni, és úgy sokkal jobb lesz!" Megsúgom, nem nem fogják észrevenni, és nem is lesz jobb.

Elárulom mitől lesz neked jobb! Attól, ha a valódi problémákkal, és a valódi értékekkel foglalkozol.

Legyél az esküvőn kedves, figyelmes és ízléses. Nem hiszem, hogy a "legyél barnább" kifejezés beleillik a felsorolásba.

És ha esetleg leöregeznél (történt már itt velem ilyen), elárulom, hogy csak 16 éves vagyok.

2014. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én személy szerint mindenkit óvok a szoláriumtól, nem éri meg a kockázat! De nekem nagyon kellemesen bevált télen azokat a testápolókat használni, amiben van egy pici önbarnító! Próbáld ki :)
2014. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Én most azt olvastam, hogy a leégés bármilyen szoliban rákot okoz. A mértékletes szolizás pedig még jót is tesz a D-vitamin termelődés miatt, ami elindul szervezetünkben az UV sugárzás hatására. Nekem most van bizalmam a Csokicsővel kapcsolatban.
2014. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Állítólag bőrkímélőben nem lehet égni,de lehet,hogy csak "reklám fogás" mindenesetre voltam már benne és nem égtem le egyszer sem :)
2014. dec. 24. 01:32
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Jezusom emberek. Feltett egy egyszeru kerdest, mit kell igy lerohanni? 1: az o dolga mit es hogyan csinal ne akarjuk mar masra raeroltetni a sajat velemenyunket. 2: lehet h nem az a lenyeg h barna-e az eskuvon, de a ha csak o lesz feherebb a kepeken ez nagyon ki fog tunni foleg mivel a fotozason is ott lesz. 3: par alkalomrol van szo nem fog belehalni...en sem szivlelem a szolit de nyar elejen parszor elmegyek. Ha van nagyobb anyajegyed, szemolcsod azt kendd le. Es allitolag a csoki szoli eleg jo, aznap nem latszik meg hanem masnap barnulsz be szepen. Tehat x oranak el kell telnie. Aktivizalja a d vitamin termelodest ez igy van de tulzasba se kell vinni. Ha hajlamos vagy borrakra a nap is elohozza nem kell hozza szoli...es nem oregiti a bort :D maximum azert oregszik gxorsabban mert szaritja es sokan nem foglalkoznak a megfelelo hidratalasrol es ezen nem a drogerias kenceket ertem .... semmi koze hozza. A melanin sejtekhez van koze de ezt nem reszletezem most.
2015. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Micsoda egy idióta vagy 14-es... ezer éves a kérdés, de felmegy bennem a pumpa, ha valakit a szoliról akarnak lebeszélni. Tudod amikor mindenki azt kérdezi, hogy beteg vagy-e és IDEGENEK beszólnak az utcán és SENKINEK nem tetszik a hófehér bőröd, amin virítanak a vörös pattanások, jobban mint egy barna bőrön, akkor igenis szerintem megvan a jogod barnulni egy kicsit. 16 évesen (bár most már több vagy) én nem ugattam volna, hanem megtanultam volna egy kérdésre válaszolni, nem hülyeségeket odamakogni.

Amúgy rákot bármitől lehet kapni, a cigitől és a sok feldolgozott ételtől is.

2017. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!