Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett göndör hajamat...

Töredezett göndör hajamat hogyan növesszem meg?

Figyelt kérdés

Sűrű, göndör, ebből kifolyólag elég száraz hajam van. Ifjabb koromban folyamatosan próbáltam megküzdeni vele, ezért körülbelül hat éven át gyötörtem hajvasalóval, amit végérvényesen idén januárban hagytam abba, amikor észleltem, hogy a hajam hossza lényegében nem változik semmit, mert folyamatosan letörik. Akkor átestem egy hajvágáson, röpke tíz centimétertől szabadítottak meg. Ezután következett az extra ápolás, mindenféle hőforrás mellőzése, és a folyamatosan kontyban hordott haj, de nyár elején azt tapasztaltam, hogy a párnám telis-tele picike letört hajvégekkel. Július végén el is látogattam a fodrászomhoz, aki újból megnyírt. Ezt követően átálltam a szilikon- és parabénmentes hajápolókra, kókuszolajban áztattam a hajamat, vettem egy Tangle Teezer nevezetű csodát, amit direkt az ilyen gubancos hajú lányoknak van kitalálva. Mostanra viszont újból találom a kis letöréseket, és érzem, hogy vágatni kéne. Viszont ha folyton ez megy, a hajam hossza soha nem fog változni, hiszen mindig lenyisszantják azt a keveset, amit kínkeservesen sikerült nőnie.

Valakinek nincs valami hasznos ötlet a tarsolyában, hogy mit kéne tennem? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2014. nov. 3. 20:47
 1/2 anonim válasza:

Énis hasonló problémával szenvedek.

2éve vasalom a göndör hajamat minden nap.

Nekem námiám a hosszú haj szoval növeszteném de nem nő mert mindig le törik.sajnos én még nem tudom le rakni a hajvasalót de erre igazán nincs megoldás,göndör haj alapbol száraz töredezik (ahogy irtad) és te 6évig roncsoltad a hajadat,pár év mire normalis lesz a hajad és ne mindig vágasd az se tesz jót a hajnak. Próbáld ki a mézes tojásos hajpakolást!csodákat művel

2014. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Argán olaj!!!!!!!!!
2016. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!