Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásra jó a fogkrém?

K. Fruzsi kérdése:

A pattanásra jó a fogkrém?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó, mert a benne lévő fluorid miatt leszárítja. Én is bevetem néha;) de a hidratalasról se feledkezz el!:)
2014. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én viszont nem ajánlanám, csúnyább, vörösebb lett, mint volt.
2014. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert a benne lévő mentol irritálja a bőrt.
2014. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A bőrgyógyász szerint nem jó sem pattanásra, sem herpeszre.
2014. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
nekem általában enyhíti másnapra, ha csak 1-1 db van, de egész éjjel rajta hagyom.
2014. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen éjjelre maradt egy kicsi fogkrém a szám szélén, pont egy kezdődő kis pattanáson... reggelre a fél állam bedagadt tőle.
2014. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, kiszárítod vele a pattanásoddal együtt a bőrödet! Én is ki akartam próbálni, de a kozmetikusom mondta h nem jó. A fogrém a fogaknak van, hidd el, pattanásokra is vannak különböző kenőcsök, gyógyszerek.
2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert tényleg szárít és nem is arra találták ki. Emellett irritálhat is. Vannak nagyon jó kis korrektorok (pl Ilcsi féle ichtiolos korrektor), ami direkt erre való. Az is szárít, de közben nyugtat is és direkt erre találták ki. Érdeklődj a kozmetikusodnál...
2014. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a módszert szerintem csak vészhelyzet esetén alkalmazd, amikor nincs otthon más. Amúgy ne használd rendszeresen. Vannak erre külön krémek, tonikok...
2014. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, én sokszor használtam kamasz koromban, hála az égnek már nem kell, de csak a nagyon szépen kitisztított és óriásira dagadt pattanásokra jó, másnapra szépen lehúzza a fogkrém, jobban mint a többi kencefice, de a pattanásos bőrt nem elég azzal kezelni, kell tonik és jó a megfelelő hidratáló krém, ami pattanásos, érzékenyebb helyekre nem ajánlatos, mert csíp a mentol, és érdemes lemosni, mikor az ember utcára megy, inkább alvás közben jó
2016. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!