Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítő eljárást...

Milyen szőrtelenítő eljárást ajánlotok?

Figyelt kérdés

A sima gyantától kipattogtam, legjobban a hasam. Veet sima szőrtelenítő krémétől ugyancsak (ez esetben meg kell, hogy jegyezzem: ettől sokkal jobban, hónapokig látszódtak a nyomok). A teljes testfelületen szőrteleníteni szeretnék, és ha van rá mód, tartósabban, mint a borotva. Azt leszámítva, hogy a gyantától kipattogtam, nem nőtt olyan feltűnően sem a szőr, és sokkal tovább maradtam sima. Csak kisvárosban lakom, és a cukorgyanta nem biztos, hogy van minden kozmetikusnál (pl. az én kozmetikusom sem használ). Mennyivel drágább vagy olcsóbb a kozmetikusnál a cukorgyanta átlagosan (ha éppen van), mint a sima gyanta? Attól kevésbé esélyes, hogy kipattogok? Vagy, epilátor? Fogalmam sincs. De, szőrteleníteni szeretnék, mert egyszerűen nem bírom elviselni magamon ezt a fajta szőrzetet.

Köszi mindenkinek a hasznos válaszokat!



2014. nov. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Cukorpasztát ( Alveola) lehet rendelni a neten, ott olcsóbb is mint boltból venni, és attól tuti nem pattogsz ki, érzékeny bőrre is jó.

Epilátor rosszabb mint a gyanták, szőrbenövést is okoz a kipattogás mellett.

De ha cukorpasztát nem tudsz szerezni akkor próbáld ki az Alveola hintőporos patronos gyantát, nekem az is jó volt érzékeny bőrre. Vagy a sima meleggyanta... nem tudom azt próbáltad-e. Ami tégelyben szokott lenni.

2014. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a teljes testemről szedem,de én testszőrnyíróval.Ez olyan mint a borotva,csak elektromos és sokkal gyorsabban lehet vele haladni,mint a rendes borotvával.
2014. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A testszőrnyíróval kapcsolatban: az csak lerövidíti a szőrt, ugye? Simára nem lehet?!
2014. nov. 7. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,be lehet állítani nullásra,levágja teljesen, van még rajta egy szita,mint az arcra való villanyborotvákon,azzal pedig le lehet simítani.
2014. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!