Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostatok mar hajat manna...

Mostatok mar hajat manna szappannal? Sikerült teljesen kiöbliteni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon csunya utana es durva tapintasu, igazabol mintha meg sem mostam volna. Felhosszu hajam van. Szerettem volna valamilyen termeszetes megoldast talalni, mar regota hasznalok manna termekeket, eddig jol bevaltak. Letezik praktika pl. mivel öbltsem, vagy a szappan feloldasa?

#hajmosás #mannaval
2014. nov. 7. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Le kell öblíteni sima vagy almaecettel, de ez le is van írva a Manna honlapján. Még ezzel együtt is eleinte furcsa lehet tőle a hajad, de egy idő után javul és nekem pl tényleg lassabban zsírosodott és szép is volt, csak meguntam egy idő után, macerásnak tartottam.

Az ecetes öblítés nálam 1 L vízhez kb fél deci ecet. Lassan öntöttem az üvegből, másik kézzel meg dörzsöltem a hajamba/fejembe.

2014. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam. Utána ecetes vízzel le kell öblíteni, de nekem utána is tök rossz tapintású volt a hajam.
2014. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Anyukám mosta szappannal a hajat. Ő is almaecetes vízzel öblítette mert csak úgy jön le rendesen. Egy hónapba telt, mire megszokta a haja, addig neki is olyan volt, mint amilyet te leírtál. Szóval próbáld tovvább, türelem. De ha nagyon nem megy akkor vannak olyan samponok amelyekben nincs mesterséges anyag. :)
2014. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nem mannaszappannal, hanem egy "kicsit" olcsóbb természetes alapanyagú szappannal mosom a hajam, de azért írok.

Mosás után almaecetes vízzel le kell öblíteni a hajat, így selymes lesz. DE NEM ELSŐRE! A hajnak át kell szoknia a szappanos hajmosáshoz, én úgy olvastam, hogy 3 alkalom kell hozzá, hogy a haj átszokjon, nekem 4 kellett és valami csoda! Az eddig kétnaponta mosott hajamat most már elég 5 (!!!) naponta megmosnom :O Ha nem velem történik, nem hiszem el...

2014. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a segitseget!
2014. nov. 7. 21:27
 6/6 anonim válasza:
Én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Kb. fél évig használtam, először gyönyörű volt tőle a hajam, aztán teltek a hetek, és egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre inkább nem jön ki a hajamból. Volt olyan alkalom, hogy ecetes vízben áztattam még öblítés után, de nem segített. Teljesen rasztásra szárad, bármit csinálok. Már túl vagyok 2 samponos hajmosáson is azóta.
2016. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!