Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bevállaljam?

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés
Padlizsánlilára szeretném festeni a hajam itthon. Fodrászhoz nem megtek el mert ahol lakok rettenetesen dolgoznak a fodrászok és aranyárért. Szerintetek belefogjak?
2014. nov. 8. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne

Válassz egy másik színt, de a legjobb a természetes hajszín mndenkinek!

2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen ezért szeretnék másmilyen színt. Mert mindenkinek "természetes". Erről nem lehet lebeszélni:)
2014. nov. 8. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Akár sikerül akár nem, hülyén fogsz kinézni...
2014. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Megnyugtatlak, hogy nem fogok. Maradjarok csak szürke kisegerek
2014. nov. 8. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az hülyeség, hogy mindenkinek a természetes hajszíne áll legjobban. Én több embert is ismerek, aki ellenpélda lenne erre. Szerintem max. a megszokás miatt tűnhet úgy. A padlizsánlila sem olyan extrém szín, hogy röhejes lenne, ez nem konkrétan lila inkább olyan vöröses lilás árnyalat. Gondolom arra gondolsz, hogy be merd-e festeni magadnak mert írtad, hogy a színt már eldöntötted. A festékes dobozban van leírás és szerintem az interneten is találsz hozzá segítséget. Esetleg kérd meg egy családtagodat, barátodat, hogy segítsen nem is feltétlenül kell hozzá tapasztalat mert nem olyan nehéz feladat ez, de ha más csinálja akkor csak jobban látja és jobban hozzá is fér. Szerintem otthon is meg tudod/tudjátok oldani.
2014. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Befestheted, nem egy nehéz művelet.

De ha sose volt ilyen színű a hajad akkor csak színező samponnal kezd, mert a legtöbb embernek ez a szín egyáltalán nem áll jól.

Én is kipróbáltam, rémes voltam, ahogy vörössel is, fekete hajjal is... a színező sampon nem árt, nem drága és kijön a hajból ha nem tetszene. A hajfestéktől viszont nehéz megszabadulni.

2014. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam parókával, nekem tetszik és mások is azt mondták, hogy jól áll. Köszönöm a válaszokat, jövő héten neki is állok :)
2014. nov. 8. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen színű a hajam és imádtam. Mostmár vöröses barna mert kinőttem a lázadó kamaszkoromat, de nagyon nagyon szerettem, még most is hiányzik néha :D


[link]


ilyen volt csak barnásabban néztem ki

2014. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem gyönyörű ez a hajszín :)
2014. nov. 9. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!