Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam? Tetszenek az...

Bevállaljam? Tetszenek az ilyen hajak, de nem tudom, hogy levágassam-e ilyenre.

Figyelt kérdés

Kerek az arcom és kicsi a homlokom,de szeretnék végre változtatni a hajamon.Eddig oldal frufrum volt.Szerintetek bevállaljam: [link]

[link]


2012. szept. 16. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó ez a frizura, de ennyiből nem ehet eldöntei, hogy jól állna-e.
2012. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsi homlokra en nem merném a kerek pofihoz is inkább a félfrufru álljól. Próbãlj ki egy online frizurapróbát.
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén én személyszerint nem vállalnám be. Kicsi homlokhoz szerintem nem megy a frufru, a kerek archoz meg kerülni kell oldalban a haj "szélességét", dússágát. Az ilyen hullámos fürtök szerintem még jobban szélesítik az amúgyis kerek arcot. Nekem is kerek az arcom és úgyanúgy kicsi a homlokam. Én rövid hajat hordok, szerintem nekem ez áll jól a legjobban.

2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján ("Kerek az arcom és kicsi a homlokom") én biztosan nem csináltatnék ilyen hajat, ugyanis ez a fazon optikailag még jobban összenyomja az arcot, és az nem szép.
2012. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem válalnám be mert az mégjobban kerekítené az arcodat de te tudod
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, kerek archoz a legrosszabb választás lenne sajnos. Kicsi homlokhoz nem jó az ilyen frufru, és az, hogy oldalt dús, csak még inkább szélesít.

Ezek jók lennének:

[link]

[link]

[link]

Az utolsó talán jobban hasonlít ahhoz, amit linkeltél, de itt nincs frufru, így jobban állna.

2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy már unom az oldalfrufrut.Lassan 2 éve az van :/
2012. szept. 17. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az van 8 éve már, ha nem több, de nincs amit csináljak, az egyenes frufru nem áll jól, hiába tetszettek a kleopátra stílúsú hajak, rövid áll jól a legjobban, ez illik hozzám.
2012. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!