Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban fodrászoktól...

Elsősorban fodrászoktól kérdezném. Egy 40 körüli nőnek, attól eltekintve, hogy milyen az arcformája, stb, mi illik a legjobban: Rövid, félhosszú vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé kerek az arcformám, de nem vagyok molett 58 kg,viszont nem túl hosszú a nyakam. 160 cm vagyok.Volt már vállig érő ,de az azt mondták öregített. A rövid haj jól áll, de azt állandóan nyíratni kell,hogy legyen formája.A hosszúval nem volt ilyen gond. Nem szeretek túl sűrűn fodrászhoz járni, nincs is állandó fodrászom, mielőtt megkérdeznétek ,miért nem őt l kérdezem...Az áll jól, ha a fejem teteje,nem lapos,ja és természetes hullám is van a hajamban. Mi állna jól, esetleg képet ,ha be tudnátok linkelni, köszi.
2010. jan. 27. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Uhh, hát én a hosszút nem ajánlom! Anyum is 40 év körüli és az utcán szoktunk nevetni azokon a 35-50 éves nőkön akiknek hosszú hajuk van, vagy úgy öltözködnek mint a mostani fiatalok [vagyis/vagy nagyon követni akarják a divatot, szintúgy a kis 11-13 éveseken is] :D

Szerintem a félhosszú és a rövid a jó, a hajam.hu-n jók vannak, nézegesd, és a stílusodnak megfelelően válassz! :) Sok szerencsét!

2010. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
mivaaan?? a hozzászólónak! Pont az a probléma az idősebb+ducibb nőknél, h levágják a szép hosszú hajukat, v nem is növesztik vissza. Ugyan már.. a hosszú haj csak a fiataloké lenne?
2010. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megfognak oszlani a vélemények,írjatok még....
2010. jan. 30. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Persze, egy hosszú, sokszor őszülő [mivel nem festik be] biztos gyönyörű :P. De mért kéne, h a kövéreknek csak hosszú hajuk legyen?? Nem attól függ szerintem, h ki milyen kövér, hanem inkább arcformától. Bár a kövérek nagy részének term. kerek arca van :) Szal... de szerintem nem néz ki jól, egy 35-50 évesnek a hosszú haj, wááh, sztem úgy iszonyú. :P
2010. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem vagyok kövér, de az arcom 53 kilósan is inkább kerek, mint ovális volt. Ezt amúgy csak a frizura tanács miatt írtam. de úgy látom, nincsenek itt fodrászok, vagy nem akarnak válaszolni...
2010. jan. 31. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, szerintem is hagyd meg hosszúra, nekem is kerek arcom van, és levágta fodrász iszonyat tüsire, és hát eléggé megbántam, ez volt 2 éve, most a saját fodrászom tanácsára hajhosszabítást csináltunk és tudom ajánlani. Ha levágatod legalább megnézed, hogy tetszik-e egyáltalán az a fazon és ha nem akkor ott a póthaj.

Én megbántam mondom a vágást, de ha van rá keret, mindenképp próbáld ki a hosszút, mert most odáig vagyok érte:D

2010. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális ,levágattam pár centisre,és jól áll....
2010. márc. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!