Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna a hajam, világosíta...

Sötétbarna a hajam, világosítani szeretném. Vettem szőke hajfestéket, milyen színt fogok kapni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 13:22
 1/6 anonim válasza:
Anyám is ezt csinálta:D szép világos barna lett a haja:)
2014. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ocsmány vöröses narancssárgás színt kaptam.
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, világosító hatású e a festék. Egyes szőke hajfestékek eredetileg is szőke hajra vannak kitalálva és nagyon minimálisan világosítanak, sötétbarna hajnál max a fénye lesz másabb. De világosító hatású hajfesték szív is le a színből, de sötétbarnából tényleg csúnya narancssárga lesz alapvetően, főleg a tövénél. Írj, ha kell még segitség :)
2014. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a mézszőkére festett (fodrász által), 10 centi világosbarna lenövéses hajamra kentem mézszőke festéket. Utána, míg el nem tudtam menni fodrászhoz úgy néztem ki, mint akire ráborult egy vödör libafos. És csak 2. festésre lett újra szép színű :S
2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak fakó vöröses lett. Nem volt valami szép.
2014. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Befestettem , hát...világosodott

de nem sokkal :(

2014. nov. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!