Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri újra...

Szerintetek megéri újra feketének lenni?

Figyelt kérdés
3 évig sötét volt a hajam, vegyileg soha nem volt fekete a hajam , csak a sötétbarna festék mindig feketének látszott. Nagyon tetszett , egészséges volt és majd' a fenekemig ért a hajam. Aztán hirtelen megggondoltam magam tavaly és szőkére váltottam. Fél év alatt sikerült elérnem hogy sárga legyen.. Szerintem mondanom sem kell mi lett a vége.. le kellett vágatni vállig érőre. Azóta barnítottam kicsit. De még mindig nem érzem azt, hogy ez az igazi hajszínem. Szerintetek megsínylené a hajam ha most újra sötétbarna (feketének tűnő) hajfestéket kenetnék rá a fodrászommal?

2014. nov. 12. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
En visszafestenem.
2014. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szép egészséges, amióta barna. Korábban szőke voltam és nagyon fénytelen és száraz lett tőle.

Szóval én azóta barna párti vagyok :)

2014. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sötét festék nem ártana, hiszen nem leszívatod, mint a szőke esetében, hanem simán befested. És sötétbarnára/feketére akár színező samponnal is lehetne, ami egyáltalán nem árt, olcsó, otthon is megoldható könnyedén.
2014. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nufnuf ***** válasza:

A sötét festéktől nekem anno hullott a hajam, mivel a sötét pigmentek nagyon nehezek. A szőkítéstől pedig szárazabb, töredezettebb lett.

H egészségesebb hajat szeretnél, szerintem a barna vagy a vörösesbarna a legjobb választás

2014. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!