Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 2 éve borotválom a lábam...

Már 2 éve borotválom a lábam és nagyon megerösödött rajta a ször. Most jutottam arra h epilálni kellene, mert ez a pasizásnál nem fog bejönni, mivel nemis fog kikopni. Elkezdtem epilálni de nagyon fáj, úgyhogy abba is hagytam. Vmi más megoldás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
A szőrszálak alapból cserélődnek akárcsak a hajad, sőt még a szempillád is. A borotválástól csak erősebbnek tűnik, nameg valszeg egyre gyorsabban nő. Gyantázhatod is, de egyáltalán nem vészes az epilátor, egy pár használat után megszokod.
2008. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szépségért meg kell szenvedni :)

Választhatsz, hogy vagy kibírod azt a kb 10 percnyi fájdalmat amíg epilálsz, vagy tovább borotválod és ugyanolyan rossz lesz, szúrni és zavarni fog. Esetleg ott a gyanta. Kis fájdalom több hetes szőrtelenségért.

2008. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

probáld meg párszor kozmetikussal gyantázni. Elgyengül a szőr és utána otthon magadnak leepilálod akkor nem fáj annyira

legalábbis nálam igy volt;)

2008. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az epilálás, csak első alkalommal fáj, vagy rossz epilátort vettél. Én egy év borotva után elsőre se éreztem fájdalmat...(Braun Silk-epil)
2008. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én krémeztem/borotváltam aztán párszor kozmetikussal legyantáztattam.de nyár van szal nem fogok heteket várni arra h oan hosszú legyen a szőr h lelehessen gyantázni.azóta is borotválom.:D
2010. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!