Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megeri arcepilatort venni?...

Megeri arcepilatort venni? Vagy ha mar epilator, akkor inkabb "normal"?

Figyelt kérdés

Nagyon szoros vagyok, es szinte mar mindent kiprobaltam.:( Kozmetikus lenne a legjobb, de nagyon ritkan tudok csak elmenni (evi 1x). Borotvan kivul mar mindent probaltam, azt azert meg se arcra. Keves idom van igy nekem ez is fontos, hogy gyors legyen. Jelenleg Veet (tudom rossz,de en nem tudom magamnak forrogyantazni) + csipesz kombot hasznalom, de jo ha 2 napig ez kitart. Sok pihem van, de az igazsag az, hogy sok fekete szall is es nagyon gyorsan no! Szinte napi szinten kell szedegetni.


Erre az epilatorra gondoltam: [link] viszont a hagyomanyos epilator sokkal olcsobb es lehet gyorsabb is? Tudom, hogy a Veet, bar lehet sokaknak bejott nekem nem, ezert szeretnek valtani, masfelol meg sokszor olvastam, hogy csak kitepi a szallakat, tehat lehet ugyanaz lenni? Bar ha ez evekig kihuzza, akkor legalabb arban olcsobb. Valaki tanacsoljon valamit, mert a helyzet tragikus. :( Mar hormonvizsgalaton is voltam, elvileg semmi bajom, egyszeruen ilyen tipus vagyok az orvos szerint.


2014. nov. 14. 08:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ha mar epilator, akkor milyen markat es milyet egyaltalan ne? Az arak szerint eleg nagy kulonbsegek vannak, de vajon ez csak marka, vagy tenyleg minosegibb, jobb munkat vegez egy dragabb keszulek?
2014. nov. 14. 08:40
 2/3 anonim ***** válasza:

A Braun a legjobb ha epilátorról van szó, de én akkor sem ajánlom az epilátort arcra. Semmilyent. Kivéve ha nem gond a gyulladt szőrtüsző és benőtt szőr. Mert az előfordul majd az epilátortól és igen ronda tud lenni.

Azt alapból nem értem miért szeded a pihéket, mindenkinek van az arcán, mindenhol máshol is, és ez természetes. A fekete szálakat meg csipesszel ki lehet szedni, ha epilálod sem tart semmivel több ideig. Ugyanúgy használhatnád napi szinten. Csipesszel gyorsabb, könnyebb kiszedni.

Meleggyanta használata sem nehéz, felmelegíted, felkened, megszárad, letéped. Semmi extra. Ennél eggyel egyszerűbb a cukorpaszta használata (Alveola), mert az nem folyékony, nem kell megszáradnia sem.

2014. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A piheket nem szedem oldalt, mert bar nagyok,"elfernek". Viszont az allamon hiaba feherek, ha egyszeruen olyan hosszuak,hogy mar lathatok,muszaj kiszednem, feketebol meg nem 1 meg nem 2 van,de ezek szerint az epilator sem megoldas. Lehet a meleggyantat kellene megprobalnom,csak az a baj,hogy ebben az orszagban nincs drogeria, ott meg ahol a hideget veszem meg sosem lattam meleget. Fogalmam nincs hol lehetne ezt itt beszerezni, valoszinuleg sehol ha nem kozmetikus az ember,de azert probalkozom. Esetleg ha hazilag valahogy meglehetne oldani...Koszi azert a valaszt.
2014. nov. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!