Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajról tapasztalatok?...

Ricinusolajról tapasztalatok? (haj, szempilla) -- Tényleg növesztő, dúsító hatása van?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem, nincs neki, de naponta tesznek fel hasonló kérdéseket... A haj hullik tőle (többszáz szál naponta), meg zsírosodik. Semmilyen hajnövesztő/szőrnövesztő hatása nincs.

A szempillámra is két hónapig kentem, csak azt értem el, hogy begyulladt a szemem, de egy fél miliméterrel sem lettek hosszabbak a pillák.

2014. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nincs semmi ilyen hatása. És ha utánanézel láthatod hogy a szőr és hajnövekedés genetika, semmiféle kence nem változtat rajta.
2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem az alverdés szempilla erősítő cucctól (fehér csomagolásban van) nagyon is erősödnek a pilláim. Mondjuk nem éjszaka használom, mint, ami rá van írva, hanem nappalra, szempillafesték helyett, mert szerintem attól kezdett el kihullani. Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom.
2014. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát, nincs könnyű dolgom, ahány ember, annyi fajta tapasztalat :)
2014. nov. 15. 09:03
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kéne kipróbálnod hogy neked milyen hatással lenne a ricinus:)
2014. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen, végül vettem a patikában..na, meglátjuk, vagy bejön, vagy nem :)
2014. nov. 15. 11:59
 7/15 anonim ***** válasza:

majd írd meg mit tapasztaltál, én használtam egy darabig a szempilla tövére is és hajra is, de nem voltam kitartó, egy két hét alatt csodát ne várj! Amit én használtam még az a bánfi hajszesz, nekem az jobban bejött, talán azért is, mert egyszerűbb volt a használata, az hatott, mindig össze vissza nőtt a hajam, egyenletlen volt a hajhosszam mindig :)

Most frankón törik a hajam, de úgy, hogy frufrum soha nem volt, hát most van :(((( én most vitamint vettem, nem kencézek a Scitec Multi Pro vitamint vettem, meglátom ....majd megírom :P

2014. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
rendben, kb egy hónap múlva nyilatkozom, hogy van-e eredmény, megpróbálok kitartani:))
2014. nov. 16. 10:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdeznék :) Mire használod? Szempilla , haj ?
2014. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mindkettő :)
2014. nov. 17. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!