Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha festett...

Mi történik, ha festett sötétbarna hajra szőke festéket kenek erős oxival?

Figyelt kérdés
Csak roncsolja a hajam, de a színnel nem csinál semmit, vagy inkább egy fura vöröses középbarnát fogok kapni, amire még valamivel rá kell majd még mennem? Tudom, hogy szőke nem leszek, azt nem is nagyon várom.

2014. nov. 15. 01:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Hát, ha valaki más is ezzel próbálkozna, leírom mi történt. Nagyjából az első. A hajtövem szőke lett, a festett rész pedig kb. egy árnyalatot világosodott, úgy néz ki, mintha kifakult volna, de fura módon nem répavörös :S Lehet azért, mert hamvas volt a festék, és azt a pici vörösödést, amit a fakulás okozott, befedte. ???

De igaz ami igaz, ebből bármi kisülhetett volna... szóval ne tessék engem utánozni, ha valakinek festett a haja, az inkább egy gyengébb oxival szivassa le, majd fessen rá, én is ezt fogom tenni. Lehet, hogy egy eredeti sötétbarnával csinált volna valamit, de az is inkább második alkalomra lenne elfogadható színű.

Kétségbe azért nem esek, mert a rövid hajamnak úgyis mindegy, és legalább tarka nem lett a hajam - a szőkébb tövet leszámítva, de eredetileg is szőkésbarna volt, szóval ahhoz képest nem nagy a változás.

2014. nov. 15. 03:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan lesz a szín,menj inkább fodrászhoz.
2014. nov. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Festett hajat festeni akarod??? Nem sok bajod lehet.
2014. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy evvel ezelott en festettem feketere,de egy gondolat es elkezdtem szokere festeni. Hat az elso festes utan a haj tovem kicsit vilagosabb narancssargas lett, a tobbi az sotet narancs egy kicsit ciki volt de masnap festettem megint mert nem birtam ugy sehogya sem menni! :)

2-3 szor meg befestettem, mindenhol egyenletes lett a szin!

Roncsolni elegge elroncsolta a hajam most kezd kicsit helyre allni.

2014. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!