Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek vált be a Sotret gyógysz...

Kinek vált be a Sotret gyógyszer pattanások ellen? : D

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
nekem a maszek bőrgyógyász írta ezt fel, fél évig szedtem kb, és sokkal de sokkal szebb lett a bőrőm, szóval csak ajánlani tudom:D
2010. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nekem is bőrgyógyász írta fel:D
2010. jan. 28. 17:23
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

most tartok a 3. hónapban. javult már most is látványosan

ne ijedj meg ha az első hónapban egyre rosszabb lesz aztán kezd el javulni

viszont nekem nagyon szárad a bőröm

2010. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
94%
Nekem teljesen bevált, kb 7-8 hónapig szedtem, és teljesen eltüntett mindent. :) Ha mindenképpen el akarod kezdeni, még ősszel / télen, mert nyáron tilos, de ezt úgyis el fogja mondani a bőrgyógyász is, bővebben.
2010. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
hát nekem a barátnőm szedte és minden baja lett tőle. semmit nem javított rajta mindig ideges vt, felszakította a száját, kiszáritoota a bőrét. szerintem nagyon káros lehet.fogamzásgátlóval együtt adják. vajon miért? mert olyan gnómok születnének ha valaki akkor teherbe esik amikir azt szedi. Én inkább rendelnék oriflames teafás kozmetikumokat, mert az tényleg segít, és egy pár évre ami a tinikort jelenti megbarátkoznék a kis pöttyökkel, mint hogy így megkárrosítsam magam.
2010. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

4. hozzászoló

te nem jársz ebben a cipőben. én 5 évig vártam arra hogy kinőjem az álltalad említett tinikor pöttyeit

és egyre rosszabb lett

és miért? mert meg lett állapítva hogy belűlről jön a baj, tehát ez volt az egyetlen megoldásom

és igen rettenetes melléktatásai vannak, de egy olyan lányt mint engem aki évek óta szenved ezektől (mert tényleg borzasztóan ronda volt) nagyon is megnyugtatja és boldogabb lesz tőle, valamint megéri pár hónapig elvilselni

úgyse akarok még gyereket egy ideig

18L

2010. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

nekem úgy kiszőrösödött az állam hogy csak néztem.Ugye nekem is fogamzásgátlóval írta fel a bőrgyógyász és mégcsak vérvizsgálatra se küldött el.Két hónap után rendesen úgy néztem ki mint egy kamasz fiú.Aztán persze több százezer forint hogy eltűnjön.Na akkor döntöttem el,hogy nekem ilyen gyógyszert ne írjon fel senki van korrektor,van alapozó.Aztán egy évvel később mikor hormonálisan is rendbejöttem nagyjából,irattam fogamzásgátlót nőgyógyásszal.És az teljesen letisztázta a bőrömet.

Ja megjegyzem a fincsi sotrettől 5 hónapig nem menstruáltam,és a májfunkcióim valami borzalmasak lettek.A vérnyomásom állandóan 80 körül volt,a számon hatalmas sebek virítottak.

Van akinek bejön van akinek nem.

De vérvizsgálat nélkül el ne kezd.És legalább kéthavonta kérj egyet.

2010. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nekem nem kellett fogamzásgátló mert csak 13 éves vagyok >.> XD
2010. jan. 31. 10:21
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Na te jó Isten vnnak felelőtlen bőrgyógyászok....Remélem voltál vérvételen és minden hónapban mész.Mert a te korodban ez a gyógyszer egy lórugás a májadnak.
2010. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%
a fogamzásgátló használata nem kortól függ ebben az esetben
2010. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!