Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyukám nem akarja engedni,...

Anyukám nem akarja engedni, hogy kozmetikushoz menjek pedig elég ronda a bőröm. Mit tegyek? Mivel tudnám rábeszélni, hogy ez nem nagy dolog? Esetleg meg tudnátok mondani, hogy egy átlagos kezelés mennyibe kerül? 14/L

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja semmi baj a bőrömmel korral jár a mitesszer és a pattanás... Nagyon zavar, hogy a barátnőim már járnak én meg csúfkodok. Nem annyira vészes különben mennyiségileg és kinézetre, de zavar, hogy ott vannak. Csak az orromnál, meg az állam "olyan", de én már szinte mást sem látok a tükörben csak azokat. Mit tehetnék, hogy jobb belátásra bírjam ?
2014. nov. 15. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
de miert nem engedi? ebbe semmi nincs. en mar ilyenkor szemoldokom is szedtem meg minden
2014. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Igazából szerintem az anyukákkal nincs értelme vitatkozni,úgyis mindig nekik lesz igazuk..átérzem:D

Inkább barátkozz meg magaddal..attól,hogy nem jársz kozmetikushoz,még ugyanúgy lehetsz szép,nem kell tömegnek lenni:) Ha nagyon zavarnak,használj korrektort vagy alapozót,de azok viszont nem szüntetik meg őket,csak eltüntetik és nem túl egészségesek,mert nem szellőzik tőlük a bőr. De amúgy anyukádnak igaza van,ez a korral jár,pár év múlva elmúlik. Gondolj bele,milyen lehet azoknak,akiknek az egész fejük "olyan"..ők még rosszabb esetben vannak:)

2014. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Ne azért akarj kozmetikushoz menni, mert hív a csordaszellem. Lehet, hogy nincs erre felesleges pénzetek. Lehet, hogy anyukád szerint nem szükséges.

Egyébként a pattanásokat és mitesszereket otthon is kezelheted fogkrémmel, élesztővel. Keress rá a neten otthoni praktikákra. Megjegyzem, ha tudsz venni ebrymicint a gyógyszertárban, akkor azt is használd - fertőtlenít.

2014. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok,esetleg anyukád fél,hogy ront a bőrödön,de ez nem igaz.Olyan 2000-4000 a tinikezelés.
2014. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
menj el a saját pénzedből ha van. nekem is problémás a bőröm, borzalmas érzés..:)
2014. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Apukám nagyon jól keres, anyukám átlagosan, úgy érzékelem nem lenne anyagi gond elmenni. Igazából nem értem miért nem, úgy érzem, hogy ahogy mondja inkább csak azért nem akarja mert nem akar elkísérni mert nyűg neki. Mikor mondom neki, akkor olyan stílusban ráz le mintha egyenesen azt mondaná : .... ne fárassz ezzel.

Igazából el sem kéne velem jönni én egyedül elmennék, vagy barátnőmmel, de pénzem az nincs :S Szülinapom tavasszal volt azóta elfogyott amit kaptam. Legközelebb karácsonykor kapok.

Nem a csorda szellem miatt akarok elmenni, azért mondtam csak hogy mindenki már jár, hogy még csak hozzám hasonló sincs aki ilyen...

Abban igazatok van, hogy van akinek rosszabb és sajnálom is őket ez miatt, de sajnos ettől még nem nyugodtam meg :(

Írta valamelyikőtök, hogy attól fél anyukám, hogy ronthat a kozmetikus a bőrömön... ilyen előfordulhat ?

2014. nov. 16. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Figyelj. Én sem engednélek, azért mert én jártam párszor és a bőröm utána 1 hétig vörös foltos volt, aztán a pattanások/mitesszerek ugyanúgy visszajönnek, a vörös foltokból meg heg lett ami nem is múlt el. Sok értelme nincs erre kiadni pénzt.

Otthon gőzölés után ki lehet tisztítani az arcod magadnak is, kíméletesebb, olcsóbb megoldás. A kozmetikus sem tesz csodákat, csak azt amire te is képes vagy otthon.

2014. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Megvárod kiscsillag míg nagykorú leszel, utána elmész szépen dolgozni és abból majd mész kozmetikushoz jó?
2014. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
felesleges elmenni kozmetikushoz, csak kinyomkodja őket, és rosszabb lesz mint volt..
2014. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kamillateával kigőzölöd az arcod és nedves törlőt teszel az ujjaidra majd kinyomkodod magadnak

youtube-on van elég sok videó ha nem tudod hogy kell

sokkal jobb ha magadnak csinálod mert nem fáj annyira meg nem lesz utána olyan durván gyulladt

ha meg végeztél a nyomkodással (ne túl sokáig meg durván nyomkodd h ne sértsd fel a bőröd) szépen megmosod az arcod arctisztítóval és kensz rá valami krémet ami aloe verát/kamillát tartalmaz

lényeg h legyen benne gyulladáscsökkentő is

és javaslom mielőtt az egészhez hozzákezdesz egy nappal előtte használj arcradírt

2015. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!