Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom, befessem-e a...

Nem tudom, befessem-e a hajam? Nagyon szeretném, de elgondolkodtam hogy ha mégse tetszik akkor nagyon megbánnám, mert az eredeti hajszínem se csúnya.

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki kimosható színezővel.
2014. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen színű a hajad? Milyen színűre szeretnéd festeni? Hány éves vagy?
2014. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sötétbarna,majdnem fekete hajam van és csokibarnára szeretném.17 éves vagyok.
2014. nov. 25. 17:16
 4/4 anonim válasza:
Második vagyok. Szerintem ha jól érzed magad így is, nem zavar a hajszíned, akkor ne. De ha szeretnél változtatni, vagy valamiért jobban állna szerinted, akkor igen, de én is azt javaslom talán, mint az első válaszoló hogy próbáld meg kimoshatóval, vagy képzeld el magadat. De talán azt javaslom, hogy akkor fesd a hajadat, amikor őszülsz, mert nem a legegészségesebb a hajnak a festés. Ha mégis a festés mellet döntesz, válassz valamilyen bio vagy természetes festéket! Remélem valami kicsikét tudtam segíteni, de ne feledd, csak a Te döntésed! ; )
2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!