Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem feketére a hajam,...

Ha befestem feketére a hajam, és mondjuk nem tetszik, utána még visszakaphatom az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés
Barna a hajam és kipróbálnám a feketét. A kérdés az, hogy egyszeri festés után ha mondjuk nem tetszik, vagy csak kipróbálnám és ennyi elég is lenne, visszakaphatnám-e még az eredeti hajszínem ?

2013. nov. 2. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy mondjuk megvárhatom hogy kikopik... már ha a fekete egyáltalán kopik?!
2013. nov. 2. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónapig volt fekete a hajam. NEm kopott. Más festékkel sem lehet elfedni mivel ez a legsötétebb,legpigmentáltabb szin.Szőkétissel tünttették el a hajamról a feketét.Lehet hogy hajszinezövel szépen kikopik ,feketéböl csak rendes fstéket használtam.
2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, inkább ne fesd be. Egyébként is káros dolog a hajfesték, az eltávolítása pedig nagyon nem egyszerű.

Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor kimoshatós festékkel próbáld ki. Ne hajszínezővel amire az van írva, hogy x mosás után kijön, mert én olyannal próbáltam és hónapok múlva is fekete voltam. Fodrászkellékesben kérdezz rá, hogy van-e olyan színező ami tényleg teljesen kijön, de akár fújós festékkel is kipróbálhatod. Ha biztosan tetszik, akkor pedig a növényi festéket (indigó) ajánlom, az nem roncsolja a hajad és nem szívódnak fel belőle káros anyagok.

2013. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen a tanácsot, utánaérdeklődök majd ennek mert tényleg elég bizonytalan vagyok, de abban biztos vagyok hogy nem szeretnék fekete hajat egész életemben :P ha tényleg van ilyen amit szépen ki lehet mosni, az tökéletes lenne!
2013. nov. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!