Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi szőrtelenítés?

Férfi szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Első alkalommal szeretném szőrteleníteni a lábamat, mert a páromnak zavaró. Melyik az a módszer, ami nem eredményezi azt, hogyha mégis visszanöveszteném, akkor még több szőr legyen?
2014. nov. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A szőr mennyisége genetikailag meghatározott, több semmiképp nem lesz, se hosszabb, se semmi ilyesmi. Gyantázni érdemes egyébként, mert ha borotválod azt naponta kéne... gyantázni 2-3 hetente is elég.
2014. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan is működik egy ilyen gyantázás? Mennyire fáj, beszerzés, stb?
2014. nov. 16. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Van gyantamelegítő,patron és lehúzócsík.Ezeket érdemes megvenni,de a barátnőd segítsen a gyantánál.
2014. nov. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyanta valóban ntartósabb de macerás.Én szörtelenítő krémet használok.
2014. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 12 éve szőrtelenítem a teljes testem. Lábra az X-epil auzéles zöld színű gyanta vált be a legjobban. Venni kell egy gyantamelegítőt meg patront. Nekem 1 egész patron megy el a teljes lábra. Teljes testre másfél patront használok el. Kb. 1400 Ft-ból jön ki a teljes test gyanta ebben benne van a teljes intim, fenék közt és a fenekem is.
2015. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!