Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőhetnek gyorsabban a...

Mitől nőhetnek gyorsabban a körmeim és mitől lehetnek erősebbek?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan nőnek a körmeim, és gyengék. Minden nap kenegetem a kezem, és a körmeim. Đe nagyon kevés a változás. Nem igazán akar nőni :D Hallottam vitaminokról, étrendkiegészítőkről, különféle szépségvitaminokról, sörélesztőről is, de ha 1 mód van rá, én nem akarok ilyesmit szedni. Azt olvastam hogy ilyen készítményekben "B" vitamin van, az hoz javulást. Ha én nem akarok ilyesmit szedni akkor mit javasoltok? Miben van "B" vitamin? Mit egyek? "B" vitamin-os körömerősítőt szoktam használni de ez nem elég. Minden tapasztalatot, tanácsot várok a leírt szempontok szerint ;)
2010. jan. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szintén nagyon gyengék voltak. Alig vártam, hogy végre megnőjön, és élveztem egészen addig a 3-4 óráig, amíg nem találkozott valamivel, és le nem tört minimum 2. :(

Én Kovaföld kapszulát szedtem egy ideig. Azóta szépek egészségesek, nem törnek, gyorsan nőnek... A hajam is gyorsabban nőtt tőle.

2010. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A köröm (haj, szőr, szem) megfelelő fejlődéséhez "A" vitamin kell.

Ebből ne szedjél kiegészítőt, mert túl lehet adagolni.

Répa, vaj, ilyesmi a te barátod.

2010. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Jöhetnek még tanácsok, tippek :-)
2010. jan. 28. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén a kovaföld kapszulára szavazok! Én rengeteg mindent kipróbáltam, de nekem ez vállt be a legjobban és a Béres Szépségvitamin. Sajnos természetes anyagok rajtam nem segítettek.
2010. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még valaki esetleg tud valamit?
2010. febr. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!