Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen börtípusom van? Az...

Milyen börtípusom van? Az arcom mindig zsíros de közben hámlik is.

Figyelt kérdés
ha bekenem zsirosabb krémmel hogy ne száradjon akkor meg nem issza be a krémet :s milyen börtípusom van és milyen krémet használjak rá?
2014. nov. 19. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bőrípusod nem tudom, de nekem is ilyen volt. Natúrszappannal mosom és könnyed vizes krémmel kenem, így se nem zsírosodik olyan gyorsan (valamennyire igen, de össze sem hasonlítható a néhány évvel ezelőtti állapottal), se nem hámlik. Plusz igyál legalább 2 liter vizet naponta, hogy belülről is hidratáld a bőröd. Mert ha belülről nem hidratálod, kenhetsz rá akármit, nem fog érni semmit, tapasztalat...
2014. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké, köszi. Milyen krémeket használsz?
2014. nov. 19. 12:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a bőröm.:( Ha meg bekenem akármilyen krémmel, nem szívja be, csak zsírosabb lesz és nő legalább 1 pattanásom. Utánaolvastam és én egyik nap veszek shea vajat rá, állítólag az nagyon jó, mert nem leszek pattanásos és beszívja a bőröm is és nem lesz száraz. Plusz azt lehet hajra is tenni, meg akárhol bekenheted a száraz bőröd, ami főleg télen nagyon jól jön.
2014. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
korpás / száraz seborrhea a neve, így keress rá.
2014. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korpás szebohoeás,elég nehéz vele bánni,kozmetikus segít.
2014. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a hajam nem korpás és az arcomon nincsenek piros foltok meg nem pikkelyes. Vannak rajta miteszerek. Csak szimplan zsiros es itt-ott hämlik. Ha meg bekenem még zsirosabb, a hämläs meg alig mulik, de csak közelröl lätszik
2014. nov. 19. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha hámlik, akkor hogy a viharba ne lenne már korpás...? Ez bizony korpás-szeborrheás bőrtípus leírás alapján, de elmehetsz egy kozmetológushoz. kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz és megmondja neked.

Mivel zsíros a bőröd, full marhaság zsíros krémmel kenni, nem zsírhiányos. Gondolom kened rá a szárító hatású kencéket ezerrel, várod a csodát, de csak túlszárítod a bőrt és több faggyút termel emiatt. Használj vizes, vízhiányos bőrre való krémeket és valószínűleg nincs szükséged az erősen tisztító lemosókra se, inkább érzékeny bőrre valót használj, az is elég.

2014. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

van bőrgyógyász ismerősöm: seborrheas biztos hogy nem.


Se nem ilyen: [link]


Se nem ilyen: [link]

2014. nov. 20. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:
hat ha van borgyogyasz ismerosod es nem erdekel, mit irunk ide, akkor miert nem a borgyogyasz ismerosodet kerdezed ?!
2014. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
van ra kremem de az nem hasznal... De erdekel azert kerdeztem...miss nagy nö
2014. nov. 20. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!