Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki levágatta...

Van itt olyan, aki levágatta a hosszú haját, megbánta, de vissza tudta növeszteni?

Figyelt kérdés
Hosszú évek alatt nőtt meg a hajam a derekamig. Nem direkt, csak a roncsolt festéket akartam lenöveszteni. Levágattam fél éve a fülemig, de megbántam :( szerintetek vissza fog nőni újra? :(
2014. nov. 19. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nőne vissza?! Ahogy megnőtt eddig ,ezután is meg fog.
2014. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig levágatom ha már derékig ér, másfél év alatt meg mindig vissza is nő. Nekem a hosszú nem tetszik mert lelapul a súlytól. Csak lusta vagyok gyakrabban vágni.
2014. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon rövidre vágatom kb 3 évente.Fiúsra.Most megint hosszú a hajam:)
2014. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem bántam meg a vágatást, csak meguntam. Most egy jó ideje megint derékig ér és gondolkodom a vágatáson. Aztán ha megunom azt is, lehet visszanövesztem.

Haj, ha egészséges, akkor visszanő. Persze nem holnapra, de ne legyen már akkora tragédia, inkább hozd ki a maximumot az aktuális fazonból. Nem csak a hosszú haj lehet szép - sőt, attól, hogy hosszú, még nem biztos, hogy jó is. :)

2014. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, megnyugodtam :)
2014. nov. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!