Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak,...

Milyen sampont használjak, hogy sokáig jó illatú legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Persze nem büdös, nem ezzel van gondom, de kicsit zavar, hogy miután megmostam negyed órával később kicsit sem lehet érezni az illatát, a barátnőim frizurájából pedig árad az a kellemes sampon illat (tuti, hogy nem parfüm, sampon). Ti milyen sampont használtok, amitől sokáig jó illatú a hajatok?
2014. nov. 20. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sampont csak fejbőrre, hajtövekre kell használni, és nem marad meg az illata, mert nincs annyi illatanyag benne mint egy parfümben. Aminek megmarad az illata azok a jobb minőségű hajápolók még, amit a megmosott száraz hajra kell kenni. Pl Imperity Crystal Serum... ennek barack illata van például, elég tartós. Egyéb fodrászkellékes hajápoló is jó lehet.
2014. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az, hogy eléggé tartós, mennyi időt jelent?
2014. nov. 20. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Fructis samponoktól lesz sokáig gyümölcsös illatú a hajam, főleg, ha Fructis balzsammal használom. Egyszer két nappal mosás után megkérdezte tőlem valaki, hogy mivel mostam hajat, hogy egy méterről is érzi milyen jó illatú. Nem tudom már melyik fajtája volt, de 1-2 kivétellel az összes elég intenzív illatú. Az új Gliss Kur samponom is elég illatos, az új fajta hialuron savasat használom, lilás színű, én szeretem az illatát, nem valami nagy hatósugarú, de szintén 2 nap múlva is érzem az illatát a hajamon, ha megszaglászom, a Kallos pakoláson is átüt, aminek mosás után már nem is érezni az illatát. Ha az édes illatokat kedveled, a Garniernek van egy avokádós karitévajas (vagy sheavaj) samponja, fincsi illatú, de csak száraz hajra jó, különben zsírosít. Ezt nem tudnám megmondani meddig illatozik, másnap még érezni szoktam, de nem igazán figyeltem még meg.
2014. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!