Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barnas/voroses hajam szokere...

Timiii98 kérdése:

A barnas/voroses hajam szokere festettem, ColorB4-el visszanyerhetem az eredeti hajszinem?

Figyelt kérdés

Eddig 1x volt festve a teljes hajam, majd mikor kezdett kinoni a hajam, akkor csak ott megint befestettem szokere. Az elejen tetszett es sokan mondtak, hogy jol is all, de mostanra elegge meguntam. Az igazsag az, hogy kiskoromban vilagos aranyszoke hajam volt, de most 2 eve nagyon megsotetult es egy gesztenyes/voroses barnara valtott.

Nos, ha ezt 1x befestettem szokere (+ a lenott hajt), akkor hogyan kaphatnam vissza az eredeti hajam?

Eredeti haj: [link]


2014. nov. 20. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajradír csak a festéket szedi le, a szőkítést nem csinálja vissza. Ha nem hidrogénezted, akkor is szőkült a hajad a hajfestéktől, azaz a szőke festék szőkítette plusz befedte a hajadat. A hajfestéket ki tudja szedni, de a saját hajad roncsolt pigmentjeit nem képes helyreállítani. Az lehet megoldás, ha befested vagy inkább befesteted fodrásszal a hajadat az eredetihez hasonló színre.
2014. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőke festék kiszívja a saját hajszíned, vissza nem kapod hajradírral... csak visszafesteni lehet hasonló színre.
2014. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Most igy nez ki a hajam es igen, en is vagyok a kepen. Milyen arnyalatu festeket ajanlanatok?

2014. nov. 20. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám.

[link]

2014. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!