Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki növesztett már le szőke...

Ki növesztett már le szőke hajfestéket?

Figyelt kérdés

Hogyan oldotta meg hogy ne legyen igénytelen kinézete? Nekem most aranyszőkére van festve az eredetileg vörös hajam, most van kb. olyan másfél centis lenövésem. Arra gondoltam, hogy majd elmegyeka fodrászhoz és olyan színű melírt tetetek bele mint az eredeti hajszínem, vagyis inkább valami hasonlót, mert ennyi lenövésnél még nem látszik hogy vörös, olyan mintha barna lenne. Talán akkor vállalható lesz, ám igen tudom a szőke hamar le fogja dobni a barnát, de egyenlőre nincs más ötletem. Várom ezzel kapcsolatban a tapasztalatokat, történeteket. :)

25/N


2014. nov. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Színezővel fesd a hajad, bármilyen színre. És ilyen 4 mosásos színezőkre gondolok, mert azt ki lehet mosni teljesen, nem árt a hajnak, nem tartós, olcsó, könnyű használni, olyan mint egy sampon. pl. Venita effet tone, Joanna multi effect.
2014. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 21. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

hát igen, az az egyik módszer, amit te írtál, hogy a tövedhez igazítja a melírt, de azt valóban le fogja dobni, a hajat ilyenkor újra kell pigmentálni. sajnos ez a legtöbb fodrász képességeit már meghaladja és rákeni a szőke hajra a barna hajfestéket... de azt mindig le fogja dobni és zöldes-szürkés lesz.


én a helyedben inkább elmennék egy normális fodrászhoz és az egész hajamat visszafestetném az eredeti színére. 1 alkalom, nem lesz olcsó, de legalább hatásos és nem kell 2 havonta melíroztatni, ráadásul hiába melírozol, a lenövés vonala attól még látszódni fog, hiszen egy idő után felül ugye egyáltalán nem lesz szőke, 15 centivel lejjebb pedig kezdődik egy csomó szőke.

2014. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van utolsó, de amúgy nincs egy normális fodrász.. :D de tényleg. Na majd még kitalálom hogy lesz, a melír is csak addig jó megoldás amíg nincs nagy lenövésem...
2014. nov. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!