Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermaroller-es kezelésen volt...

Dermaroller-es kezelésen volt már valaki?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok a kezeléssel kapcsolatban?

Esetleg aki volt már leírná?

Milyen bőrre alkalmazható ?Kortól független a kezelés?

Minden érdekel a témával kapcsolatban.!!

Köszi előre is!!



2014. nov. 21. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazi kezelésen nem voltam, de vettem dermarollert pár hónapja és használom a lábamon lévő hegekre. Javul tőle láthatóan, pedig simán csak magában használom, semmi krémet nem használok hozzá.
2014. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dermaroller nagyon jó, én is vásároltam. A szemem alatt kirepedt még tavasszal a bőr, mert neki vágódott egy kő. Kenegettem mindennel, de mivel ott elég vékony a bőr nagyon nehezen gyógyult. Sokáig meglátszódott, de amíg pirosas volt a forradás nem mertem használni rajta. Féltem is, hogy örökre megmarad. Eddig még csak 4x kezeltem dermarollerrel és aztán kollagénes és hyaluronsavas krémmel kenegettem. 2 hónap alatt észre sem venni, teljesen eltűnt. Ha összenyomom a bőrt, akkor érezni, hogy van benne egy minimális keménység azon a részen, viszont kívülről ezt nem látni. A dermaroller egy csoda, komolyan mondom! Viszont piszkosul fájdalmas! De megéri használni.
2014. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!