Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkrement szőke göndör...

Tönkrement szőke göndör hajamat 3 hónapja nem festettem. A lenövés miatt kénytelen vagyok festeni hasonlóra, mint az eredeti. Így soha nem fog javulni vagy a világos barna festék nem tudja roncsolni tovább?

Figyelt kérdés
Régóta csak vállig ér a hajam, törik a vége, vágatni belőle nem érdemes , mert akkor csak rövidebbre törik. Vajon az eredeti világos barna hajam színéhez igazodva a festés, nem teszi tönkre jobban? Tud regenerálódni azért?
2014. nov. 24. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nem érdemes vágatni. Nem fog megnőni, ha nem vágatod le a töredezett részeket. Ha zavar a lenövés, ami persze érthető, rakass a hajadba melírcsíkokat, így nem lesz olyan látványos a lenövés.
2014. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ha levágatom, akkor is töredezett marad a vége, mert az egész hossza tönkrement.

Úgy akarom festetni, hogy a lenövéshez ne nyúljanak hozzá.

2014. nov. 24. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Regenerálódni nem fog, ha tönkrement, akkor tönkrement. Nincs semmilyen csodaszer, ami a trapára ment, szálkás, töredezett hajat meggyógyítja, azt le kell vágatni. Ha nem is egyszerre, de folyamatosan.


Befestheted eredeti színére, egy festés már nem oszt, nem szoroz az állapotán.


És folyamatosan kell belőle vágatni, ha nem akarod, hogy egy nagy szénaboglya legyen a fejeden. Igen, rövidebbre törik, addig törni is fog, amíg le nem nő teljesen a tönkrement rész.

2014. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egy hét híján 3 hónapja nem festettem és jó sokáig tart, amíg lenő.

Kb. mennyi idő alatt nő meg átlagos növekedéssel ugyanekkorára a hajam, hogy eredeti színe legyen? Vállig ér.

2014. nov. 24. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 centit nő az ember haja, genetikától függően, szóval a növekedést gyorsítani nem lehet. Ez alapján számold ki, mennyi idő alatt nőhet meg ugyanekkorára.
2014. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz olyan hajszínt festeni, mint a sajátod, ha sikerül is, a szőke és károsodott hajrészről tuti, hogy fog kopni, tehát megint el fog ütni a lenövéstől. Én nem festeném úgy be, hogy azt a részt kihagyom, hanem azzal együtt. Egy színező bőven elég lenne a hajadra,nem kell festék. Így kímélőbb lenne a szőke részhez, a lenövést pedig nem világosítaná, tehát onnan a következő színezésig szépen fokozatosan lekopna, de mégis egységesebb színt adna.
2014. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!