Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném visszakapni az...

Szeretném visszakapni az eredeti hajszínem. Ismertek egy lehetőleg természetes módszert annak elérésére, hogy a még benne marad festék teljesen kikopjon?

Figyelt kérdés

Már fél éve nem festettem az eredetileg világosbarna hajam, így már elég nagy lenövésem van, de szerencsére egyáltalán nem feltűnő, mivel a festék annyira kikopott már, hogy alig látszik a kontraszt.

Szeretném azonban mégis, ha egészen homogén lenne a színe.

Tudnátok valami praktikát, amellyel a régi barnás árnyalatú festékek után maradt enyhén fakó vöröses színt végleg el lehet tüntetni?

Bármilyen házi módszer jó, de ha professzionális, mégis kevésbé káros terméket tudtok, annak is örülnék. Köszönöm. :)



2012. jún. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem legtermészetesebb hogy kopik még vagy levágod... jobbat szerintem nem tudsz esetleg valami sampont találhattak ki... esetleg

[link]

2012. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem lesz olyan, mint azelőtt, hiszen a hajadban ott megváltozott a pigmentek összetétele. Ha nem tetszik, vagy levágatod azt a részt, vagy beszínezed.
2012. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, bár nem értek egyet, ugyanis találtam több terméket is, ami kifejezetten arra van, hogy a festéket eltávolítsa a hajból mindenféle károsodás nélkül.


Az egyik ilyen a Colour B4, a másik pedig a Nirvel Color Out.


Utána lehet olvasni, nagyon jó tapasztalatok vannak. ;)

2012. jún. 6. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, és fodrász, úgyhogy tudom, mit beszélek, ha hiszed, ha nem. :)
2012. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!