Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tiszta kókuszolaj tényleg...

A tiszta kókuszolaj tényleg ápolja a hajat és a bőrt próbáltátok és bevált?

Figyelt kérdés
Nekem ilyenkor télen kiszárad a fejbőröm és száraz a hajam valamit szeretnék ellene tenni.Szerintetek jó a kókuszolaj töredezés ellen is hatásos? 60 ml meddig lesz elég?heti 1x kell rátenni a hajra fejre?

2014. nov. 25. 12:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bulgáriából érdemes venni? 60ml nem túl kevés?
2014. nov. 25. 12:16
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

60 ml? Miért nem veszek fél kilós vagy kilós kiszerelést? 60 ml az nem sokáig elég.

Én fejbőrre nem kennék olajat, de a hajnak nagyon jót tesz. Úgy használom, hogy hajmosás előtt belemasszírozom a száraz hajvégekbe, hagyom hatni 1.5-2 órát, és szokásos módon hajat mosok. Testápolóként használva is nagyon jó, a száraz bőrreé csodát tud művelni.

2014. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem.Akkor keresek nagyobb kiszerelésűt.Köszi!:)

Töredezett hajat helyreállítja?

2014. nov. 25. 12:21
 4/13 A kérdező kommentje:

De lehet maradok ennél


[link]

2014. nov. 25. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebay-ről? Hát... abban aztán bármi lehet, lehet a fele disznózsír... nem tudhatod.

A hajra amúgy az argán olaj a legjobb, hajmosás után 3 cseppet kell a hajon szétkenni, nem kell kimosni sem, és iszonyat jó hatása van már 1 hét után is érezhető a különbség.

Kókuszolajból én litereset vettem, ami kb 4 hónapig tartott ki, azt pakolásként tettem a hajamra hajmosások előtt, de sokat nem ért, többet vártam tőle. Az argán tényleg sokkal jobb.

De akár még az argán olajos hajápolók is jobbak. Pl Imperity Golden Crystal Serum.

2014. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hajra az argánolaj a jó! Nekem a kókuszolajtól nagyon zsíros lett.
2014. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, remélem nem baj, hogy belekontárkodok a kérdésbe, de a két előző válaszolótól lenne egy kérdésem: hol veszitek az argánolajat? Nagyon sok jót hallottam róla, de "tiszta" formában még nem találkoztam vele, csak samponokhoz, balzsamokhoz, hajvégápolókhoz hozzáadva.

Előre is köszi a választ :)

2014. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Köszi! Semmi baj én is megakartam kérdezni hol veszitek?


akkor azt próbálom majd ki."disznózsír lol

az indiai nőknek van erős fényes hajuk ők mit kennek rá nem kókuszolajat? :D

2014. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bioboltban vegyél olyan jó nagy dobozzal, az bőven jó.

Én hajmosás előtt mindig belemasszírozom a hajamba, úgy hagyom egy fél óráig- egy óráig, és utána megmosom ahogy szoktam. Szép puha lesz tőle a hajam, fényes, és ami fontos, nem száll össze-vissza.

2014. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mannaszappanról vettem arcra, Body Shop-ból hajra.


Mindkettő bejött, bár nem töredezett hajvégre (arra csak az olló jó).

2014. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!